comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Saadettin Saran: 'Fenerbahçe'nin emrindeyim'

16 Ekim 2016, Pazar 11:54
Saadettin Saran: 'Fenerbahçe'nin emrindeyim'

Başkan adayı Saadettin Saran, sarı lacivertlilerin her zaman emrinde olduğunu söyledi.

FutbolArena - Fenerbahçe başkanlığına adaylığını açıklayan Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Saadettin Saran, Antalya İşadamları Derneğinde konuştu.

Anadolu Ajansı'nın haberine göre Fenerbahçe Kulübüne başkan adaylığıyla ilgili açıklamalar yapan Saran, sarı lacivertlilerin her zaman emrinde olduğunu söyledi.
İşte o sözler:

"Fenerbahçe Spor Kulübü üyeliğinden ihraçla ilgili bir süreç yaşadık. Kazandım, itiraz ettiler. Sonuçta zaten saçma sapan suçlamalardı. Kulübüme geri döndüğüm için mutluyum. Bugün kongre gündemde yok. İnşallah Fenerbahçe iyi futbol oynamaya başlayacak ve şampiyon olacak. Fenerbahçe'nin her zaman emrindeyim. Umarım hayırlı olur."

Saran, "Aziz Yıldırım'ın karşısında Fenerbahçe'ye başkan adayı olursanız yönetiminizde kimleri görmek istersiniz?" şeklindeki soruyu, şöyle yanıtladı:

"İsimler üzerinde konuşmak doğru değil. Yönetime alacağım insanların her birinin Fenerbahçe başkanı olma hayalinin olmasını isterim. Bundan da rahatsız olmam. Şartlar ne olursa olsun iki dönem başkanlık yaparım. Fenerbahçe dışında güzel bir hayatım var. Fenerbahçe'ye bir şeyler vermek için geleceğim. Fark oluşturmak adına. Benim yanımda başkan olmak isteyenleri tehdit görmek yerine bu tür kişilerin yanımda olmasını isterim. Yönetime alacağım insanlar lafını esirgemeyen, kendine güvenen, Fenerbahçe sevdalısı insanlar olacak."

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.