comScore

Antalyaspor Antalyaspor

Rıza Çalımbay: 'Şenol hocayla polemiğe girmek istemiyorum'

26 Ekim 2016, Çarşamba 15:12
Rıza Çalımbay: 'Şenol hocayla polemiğe girmek istemiyorum'

Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, takımın son durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Antalyaspor'da teknik direktör Rıza Çalımbay, Şenol Güneş ile aralarında geçen diyalogla ilgili açıklama yaptı. Deneyimli teknik adam, "Bir kere polemiğe girmek istemiyorum. Şenol hocayla da polemiğe girmek istemiyorum. Maçta Şenol hocayla hiçbir şeyimiz yok. Bizim sahada söylemek istediğimiz, hakem arkadaşımızın yanlış yaptığı" dedi.

"8 TANE FİNAL MAÇIMIZ VAR"
AA'ya konuşan Rıza Çalımbay takımın son durumuyla ilgili olarak, "Yerli oyuncu sıkıntımız var. Geldiğimden beri sakat olan arkadaşlar var. Yekta Kurtuluş, Emre Güral ve Rıdvan Şimşek sakat. Bir türlü yararlanamadık. Burada bir sıkıntı var ama şu anda yapacak hiçbir şey yok. Devreye kadar bu kadromuzla iyi bir şekilde tamamlamamız gerekiyor. Oynayacağımız 8 tane final maçı var. Bu final maçlarından iyi neticelerle çıktıktan sonra devre arasında hiçbir korkum yok. Devre arasında hem takviyelerimizi yapacağız hem de çalışma yapacağımız zaman olacak.

Bizim bir bütün olmamız gerektiğine inanıyorum. Bu sene Antalyaspor'un hedefi, ligi iyi bir yerde bitirmek. Onun için şu andaki kısıtlı kadroyla gidebileceğimiz yere kadar gideceğiz" ifadelerini kullandı.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.