comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ryan Babel: 'O hareketi Beşiktaş'a yapmadım'

03 Ocak 2017, Salı 15:09
Ryan Babel: 'O hareketi Beşiktaş'a yapmadım'

Beşiktaş'ın yeni transferi Ryan Babel açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş'ın devre arası transfer döneminde kadrosuna kattığı ilk oyuncu Ryan Babel oldu. Hollandalı futbolcu, Antalya kampında basın mensuplarının karşısına geçti ve açıklamalarda bulundu.

İşte Ryan Babel'in sözleri:
"Beşiktaş çok büyük bir kulüp. Yeniden böylesine bir takımda olduğum için mutluyum. Oynadığım her takımda beklentiler büyüktü. Dolayısıyla baskı altında oynamaya alışığım. Rekabet faydalı olacaktır. Bir oyuncunun en iyi verimi sağlayabilmesi için rekabet olmalı. Belki ideal pozisyonum kanatlar olabilir ama forvet oynamak da benim için iyi bir seçim.

Liverpool'dan Hoffenheim'a gitmek doğru bir karardı. Milli Takımda oynayabilmem için oraya gittim. Mantıklı bir tercihti. Şimdi tekrar büyük bir takımdayım. Beşiktaş'ta umuyorum büyük başarılar yaşayacağım."

"BEŞİKTAŞ İLE İLGİSİ YOKTU"

Ryan Babel, Kasımpaşa'da oynadığı dönemde Beşiktaş maçı sırasında yaptığı 8 işaretine de ilk kez açıklık getirdi. Hollandalı oyuncu o hareketin Beşiktaş ile ilgisi olmadığını belirterek, "Bu fotoğraf TV'den alınmıştı. O maçta Beşiktaş öndeydi ve kalecileri ağır davranıyordu. Ben de hakemi uyarmak için sayıyordum. Kalecinin kaç saniye geçirdiğini saydığım anda o fotoğraf çekilmişti. Kesinlikle Liverpool maçıyla ilgisi yok" dedi.


FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)