comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ryan Babel: ''Finale çıkacak güce sahibiz''

16 Şubat 2017, Perşembe 10:58
Ryan Babel: ''Finale çıkacak güce sahibiz''

Beşiktaş'ın devre arasında kadrosuna kattığı Hollandalı kanat oyuncusu Ryan Babel, UEFA Avrupa ligi'nde finale kadar gidebilecek güçlerinin olduğunu söyledi.

FutbolArena - Beşiktaş'ın devre arasında kadrosuna kattığı Hollandalı kanat oyuncusu Ryan Babel, UEFA Avrupa ligi'nde finale kadar gidebilecek güçlerinin olduğunu söyledi.

''AVRUPA LİGİNDE FİNAL OYNAYABİLİRİZ''
Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre, Beşiktaş'ın ara transfer döneminde kadrosuna kattığı Ryan Babel, UEFA Avrupa Ligi'nde zirveye çıkmak istediklerini söyledi. Hollandalı futbolcu, "Avrupa Ligi'de iddialıyız. Rakipleri tek tek aşıp finale yürüyecek gücümüz var. Beer Sheva ile oynayacağımız maçı kazanıp, İstanbul'daki rövanşa rahat çıkmak istiyoruz. Takım olarak iyi durumdayız. F.Bahçe ve Karabük yenilgilerinin olumsuz etkilerini üzerimizden attık" ifadelerini kullandı.
 

Hapoel Beer Sheva Beşiktaş maçını şifresiz yayınlayacak yabancı uydu kanalları


Türkiye'de UEFA Avrupa Ligi'nin yayın haklarını Tivibu elinde bulunduruyor. Tivibu Spor'u izleyebilmek için platforma abone olmak ve her ay belirli bir ücret ödemek gerekiyor. Tivibu dışında UEFA Avrupa Ligi maçlarını canlı ve şifresiz izleyebilmek mümkün. Türkiye'de çeşitli uydu kanalları aracılığıyla maçları yayınlayan yabancı kanallardan karşılaşmaları şifresiz olarak izleyebilirsiniz. Hapoel Beer Sheva Beşiktaş maçını yayınlayacak yabancı uydu kanalları şu şekilde:Hapoel Beer Sheva - Beşiktaş maçı 16 Şubat Perşembe günü saat 23:05'te başlayacak. Tivibu Spor 2 ekranları dışında yukarıdaki uydu kanalları üzerinden Hapoel Beer Sheva Beşiktaş maçını şifresiz izleyebilirsiniz. İşte en çok tercih edilen kanalların uydu bilgileri:

Arena Sport 2 (Serbia) uydu frekans bilgileri

Uydu: Hellas Sat 2
Frekans: 11,135 V
Sembol: 30000 - 2/3

Dolce Sport 4 uydu frekans bilgileri

Uydu: Hellas Sat 2
Frekans: 12,606 V
Sembol: 30000 - 7/8

Sport TV5 uydu frekans bilgileri

Uydu: Hispasat 30W-5
Frekans: 12,476 H
Sembol: 27500 - 3/4
 

Hapoel Beer Sheva Beşiktaş Tivibu şifresiz mi? - Tivibu Spor uydu frekansı


UEFA Avrupa Ligi maçları Tivibu Spor ekranlarından canlı olarak yayınlanıyor. Tivibu platformu üzerinden yayın yapan Tivibu Spor kanallarını ücretsiz izleyebilmek mümkün değil. Fakat uydu üzerinden Tivibu Spor kanalı şifresiz olarak yayın yapmakta. Tivibu Spor'u uydudan şifresiz ve canlı izleyebilmek için aşağıdaki frekans bilgilerini uydu alıcınıza girmeniz gerekiyor.

Uydu: Türksat 4A
Frekans: 11853 MHz
Symbol: 25000
FEC: 2/3
Polorizasyon: H –Yatay 

Gerekli frekans ayarı yapıldıktan sonra uydu alıcınızda Tivibu Spor kanalı gelecektir. Tivibu Spor kanalından UEFA Avrupa Ligi maçlarının olduğu günler tüm karşılaşmalardan golleri anında ücretsiz ve şifresiz olarak konferans yayınından takip edebilirsiniz. Hapoel Beer Sheva Beşiktaş maçının da gollerini Tivibu Spor'dan şifresiz izleyebilirsiniz.

 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)