comScore

Rusya'da bir skandal daha! Glushakov tutuklanabilir

13 Ekim 2018, Cumartesi 17:50
Rusya'da bir skandal daha! Glushakov tutuklanabilir

Spartak Moskova'da forma giyen Glushakov, eşi ile olan boşanma davası süresinde mahkemenin kararına uymadığı için tutuklanma cezasıyla karşı karşıya kaldı. 

FutbolArena Dış Haberler - Rus futbolunda skandalların ardı arkası kesilmiyor. Kokorin ile Mamaev'in Bakanlık Görevlisi'ni darp etmeleri sonucunda soruşturma süresi boyunca 2 ay hapis yatacak olmalarının ardından, bu kez ülke futbolunun önemli isimlerinden Glushakov'un başı dertte. 

Spartak Moskova'da forma giyen Glushakov'un, geçtiğimiz ay bir kadınla saunada baş başa uygunsuz görüntüleri yayınlanmıştı. Glushakov'un eşi Daria Glushakov ise bu gelişmenin ardından eşine boşanma davası açtı. Mahkeme ise Glushakov ile eşi Daria arasında mal paylaşımı yapacak. Bu süre zarfında ise Glushakov ve eşinin mal varlıklarına el konuldu. 
Glushakov'un karısı Daria ise öncesinde yaptığı açıklamada, "Kocam beni aldattı. Tabi ki ondan ayrılacağım. Bunun aksi mümkün mü?" açıklamalarını yapmıştı. 

GLUSHAKOV MAHKEMENİN KARARLARINA KARŞI GELDİ

Öte yandan Rus futbolcu Glushakov'un, mahkemenin mal varlıklarına el koymasına rağmen ortak hesaptan 100 milyon ruble çekerek mahkemenin kararına uymaması üzerine tutuklanması gündemde. Bu sebeple ceza alabileceği belirtilen Glushakov'un tutuklanması halinde Kokorin ve Mamaev ile birlikte aynı yerde yatacağı gelen haberler arasında. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Transfer Arenası (24 Haziran 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.