comScore

Rusya Teknik Direktörü Chercesov: 'Zor sözünü kelime haznemizden çıkardık'

19 Haziran 2018, Salı 23:44
Rusya Teknik Direktörü Chercesov: 'Zor sözünü kelime haznemizden çıkardık'

Rusya'nın Mısır'ı 3-1 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından teknik direktör Cherchesov basın toplantısında aldıkları galibiyetin önemine vurgu yaptı. 

FutbolArena Dış Haberler - Rusya Teknik Direktörü Cherchesov, Dünya Kupası A Grubu'nda Mısır'ı 3-1 mağlup ettikleri karşılaşmanın ardından basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

"RAKİPLERİMİZE GÖRE HAZIRLANIYORUZ"
Rakiplerimize göre hazırlanıyoruz. Onlara uygun stratejiyi uygulayacak oyuncuları seçmeye çalışıyoruz. Biz rakibimizin boşluklarından faydalanabilecek oyuncularımızı sahaya sürmeye çalışıyoruz. Bu sefer de sahaya sürdüğümüz kadro, rakibimizin zaaflarını değerlendirmeyi başardı. Tabi ki her pozisyon için tercihlerimiz var ama bir takım olarak oynuyoruz. Oynamayan oyuncularımız da bizimle birlikte. Belki hiç süre alamayacaklar ama hep beraber olduğu zaman iyi iş çıkaran bir oyuncu grubuna sahibiz. 

"ZOR SÖZÜNÜ KELİME HAZNEMİZDEN ÇIKARDIK"

Zor sözünü biz kelime haznemizden çıkardık. Turnuvaya çok iyi hazırlandık ve gollü galibiyetler alıyoruz. Ev ödemizi iyi yaptık. Daha önce yaptığımız hatalardan dersler edindik. Bu hataları artık tekrarlamıyoruz. Şu anda sorunumuzun olmadığı, bundan sonra sorun yaşamayacağımız anlamına gelmiyor. Kademeli olarak iyi ilerlemek istiyoruz. 

Dünya Kupası Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!