comScore
bilyoner
1 / 11

Rus kulüplerini CAS'ta kurtaran avukat!

Rusya kulüplerinden Rostov’da sezonun en dikkat çekici transferlerinden biri yaşandı. Rostov kulübü Genel Direktör Yardımcılığı görevine Avukat ve Spor Hukukçusu Darina Nikina’yı getirdi.

2 / 11
Darina Nikitina’nın aynı zamanda transfer komitesinde de görev yapacağı öğrenildi. Daha önce Rus kulüplerini CAS davalarında da savunan ve birçok davanın kazanılmasında rol oynayan Darina Nikitina, önemli oyuncuların avukatlığını yaptı.
3 / 11

LUIZ ADRIANO’NUN DA AVUKATLIĞINI YAPTI

<h2>LUIZ ADRIANO’NUN DA AVUKATLIĞINI YAPTI</h2>
Rusça dışında İngilizce ve İspanyolca dillerini bilen Darina Nikitna, 8 yıldır Avukat ve aynı zamanda Spor Hukukçusu olarak görev yapıyor. Daha önce Rus kulüplerini CAS davalarında temsil eden Darina Nikitina, aynı zamanda CAS’ta dört farklı dava kazandı.
4 / 11

TRANSFER KOMİTESİNDE DE GÖREV YAPACAK

<h2>TRANSFER KOMİTESİNDE DE GÖREV YAPACAK</h2>
Luiz Adriano, Eremenko, Dzhkiya, Samedov gibi oyuncuların avukatlığını yapan ve aynı zamanda şu anda bazı menajerlerle de çalışan Darina Nikitina, Rostov kulübünün transfer komitesinde de görev yapacak.
5 / 11

BENİM İÇİN ÇOK HEYECANLI VEÖNEMLİ BİR PROJE

<h2>BENİM İÇİN ÇOK HEYECANLI VEÖNEMLİ BİR PROJE</h2>
Rostov kulübünde göreve geldikten sonra açıklamada bulunan Darina Nikitina, "Burada olduğum için çok mutluyum. Önemli bir proje. Hedefleri olan bir kulüpteyim. Taraftarlarımızın sıcak karşılaması için teşekkür ediyorum. Hep birlikte devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.
6 / 11

RUSYA’NIN EN İYİ MENAJERLERİYLE ÇALIŞIYOR

<h2>RUSYA’NIN EN İYİ MENAJERLERİYLE ÇALIŞIYOR</h2>
Aynı zamanda CAS’ta da görev yapan Darina Nikitina, 2018’de Khimki kulübünde CEO danışmanı olarak görev yaptı. Rostov kulübünün Darina’yı göreve getirmesinin başlıca sebeplerinden biri olarak ise Rusya’nın en iyi iki menajeri Trabucchi ve Gurtskaya ile iş birliği yapması olarak gösterildi.
7 / 11
8 / 11
9 / 11
10 / 11
11 / 11