comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Rus futbol yorumcusu Fenerbahçe'yi yerden yere vurdu

16 Şubat 2017, Perşembe 23:28
Rus futbol yorumcusu Fenerbahçe'yi yerden yere vurdu

Krasnodar - Fenerbahçe maçının ilk yarısında Rus haber ajansı TASS'ta yorumculuk bir gazeteci temsilcimiz sarı lacivertlileri ağır bir dille eleştirdi. 

FutbolArena - UEFA Avrupa Ligi son 32 turunda Krasnodar ile Fenerbahçe arasında oynanan maçın ilk yarısını Rus ekibi 4. dakikada Claesson'un golüyle 1-0 önde kapadı. 

Öte yandan Krasnodar - Fenerbahçe maçının ilk yarısında Rus haber ajansı TASS'ta yorumculuk yapan Kirill Pavel, Fenerbahçe hakkında oldukça çarpıcı ifadeler kullandı. 
"BİZ BOŞUNA DİKKATE ALMIŞIZ."

Krasnodar - Fenerbahçe maçının ilk yarısının bitiminde Rus haber ajansı TASS'ta müsabakayı yorumalyan Kirill Pavel, "Krasnodar resmi maç oynamamasına rağmen Fenerbahçe karşısında ilk yarıda bu sezonun en rahat futbolunu ortaya koydu. Krasnodar'ın kalesine bu kadar gelemeyen takım hatırlamıyorum. Ligin en kötülerinden, savunma anlamında vasat olan Krylya Sovetov bile bu sahada 2-3 kez gelmişti. Fenerbahçe'nin bu futbolla Türkiye Ligi'nde ilk 4'te olmasına şaşırdım gerçekten. Eğer ikinci yarıda toparlanmazlarsa Krasnodar farka da gidebilir." diye konuştu. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)