comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Rüştü Reçber, Pendik maçıyla ilgili itiraflarda bulundu - Fenerbahçe Haberleri

13 Mayıs 2016, Cuma 20:50
Rüştü Reçber, Pendik maçıyla ilgili itiraflarda bulundu - Fenerbahçe Haberleri

Türk futbolunun unutulmaz kalecilerinden Rüştü Reçber, Fenerbahçe'de oynadığı yıllarla ilgili önemli açıklamalar yaptı.

FutbolArena - Türk futbolunun önemli isimlerinden Rüştü Reçber, Fenerbahçe'de oynadığı yıllarda Pendikspor maçıyla ilgili ilginç itiraflarda bulundu.

Goal.com'a konuşan Rüştür Reçber, Pendikspor olayının çok büyütüldüğünü söyledi. Rüştü Reçber, Galatasaray'ın performans açısından iyi olduğu bir dönemde taraftarların beklentisinin çok olduğu bir zamanda Pendikspor maçını oynadıklarını belirtti.
 

Rüştü Reçber'den Pendikspor maçı itirafları


Maç sonrası yaşananlara değinen Rüştü Reçber, “Aziz Yıldırım yurt dışındaydı. İçlerinde şimdiki Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz'ın da olduğu bir grup tesislere geldi. Ellerinde silahlarla bizi bekliyorlardı. Tesislerde de kimse yoktu. Düşünebiliyor musunuz? Gittim yanlarına ne istediklerini sordum. Bizlerin de onlar gibi üzgün olduğunu ilettim. Sorunu çözdük sanarak tesislerden ayrılırken kavga olayı gerçekleşti. Bu şahıslar daha sonra bizimle beraber deplasman uçağında ve otelde bile yer aldılar. Bu nasıl mümkün olabilir? Kafamda sorular vardı. Daha önce de söyledim. Bu olayda başkanın olabileceğini düşünmüyorum. Ama başkanın haberi olmadan oraya nasıl girebilirler? Artık nasıl anlarsanız anlayın…” ifadelerini kullandı.
 
271132-haber

Hatırlanacağı üzere Türkiye Kupası 3. turda Fenerbahçe ile eşleşen Pendikspor, 14 Aralık 1999'da oynanan maçta güçlü rakibini 2-1 yenerek tur atlamıştı.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!