comScore

Manchester United Manchester United

Rooney için Man Utd efsanesinden şok itiraf

07 Şubat 2014, Cuma 13:17

Manchester United ile olan kontratını önümüzdeki aylarda uzatması beklenen Wayne Rooney için kulübün efsane futbolcularından dolan Dwight Yorke şok bir itirafta bulundu. 

FutbolArena - Manchester United ile olan kontratı önümüzdeki yıl sona erecek olan Wayne Rooney'nin haftalığı 300 bin Paund olan yeni bir kontrata imza atması bekleniyor. Bu konuda oldukça inançlı olan Kırmızı Şeytanlar'a efsane oyuncularından olan Dwight Yorke'dan bir tenkit geldi.

Bu sezon beklentilerin altında bir performans gösteren ve zirve yarışından erken kopan Manchester United'a Yorke şu sözleri söyledi:
"Eğer Manchester United önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edemez ise Rooney hem yeni kontrat imzalamaz hem de sezon sonunda takımdan ayrılır. Manchester United'ın Şampiyonlar Ligi'nin dışında kalması kabul edilemez bir durum. Doğal olarak kariyerinin en verimli çağlarında olan ve zirveye oynayan bir oyuncu, tarihin en kötü Manchester United'da yer almak istemez. Eğer onun yerinde olsaydım, benim yapacağım da bu olurdu."

Öyküm Kanbir

FutbolArena akşam haberleri turu (20 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.