comScore

Ronaldo mutsuz! Eski takım arkadaşıyla whatsapp görüşmesi

19 Kasım 2021, Cuma 19:43
Ronaldo mutsuz! Eski takım arkadaşıyla whatsapp görüşmesi

Cristiano Ronaldo son günlerde eski bir takım arkadaşıyla sık sık konuşarak teknik direktör Solskjaer'den memnun olmadığını söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - Manchester United'da üst üste alınan kötü sonuçların ardından krizler bitmek bilmiyor. Teknik Direktör Solskjaer'in uzun süredir tartışılmasının ardından Ronaldo'nun da Norveçli teknik adamın takımı yönetiş şeklinden memnun olmadığı iddia edildi. 

Manchester United'ın bu sezonki durumundan mutsuz olan Cristiano Ronaldo, beklenmedik yenilgilerin ardından teknik direktör Solskjaer'i bunda sorumlu görüyor. 
ESKİ TAKIM ARKADAŞIYLA WHATSAPP'TA YAZIŞTI

Gazeteci Miguel Delaney'in haberine göre, Cristiano Ronaldo eski bir takım arkadaşıyla sürekli temas halinde. Portekizli yıldız son günlerde Solskjaer'den memnun olmadığını eski takım arkadaşıyla whatsapp üzerinden yaptığı mesajlaşmalarda Norveçli teknik adamdan kelimenin tam anlamıyla bıktığını ve onunla bu işin olmayacağını söyledi. Sürekli olarak Alex Ferguson dönemini kıyaslayan Ronaldo'nun eğer durumun düzelmemesi halinde sezon sonu ayrılması da gündemde. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!