comScore

Roma Roma

Transfer Haberleri: Roma'da Totti depremi! "Beni istemediler"

17 Haziran 2019, Pazartesi 16:02
Transfer Haberleri: Roma'da Totti depremi!

Roma'da uzun yıllar futbol oynadıktan sonra yöneticilik yapmaya başlayan Francesco Totti, görevinden ayrıldığını açıkladı.

FutbolArena - İtalya Ligi ekiplerinden Roma'da futbol hayatına başlayan ve efsaneştiği kulüpte bir süredir yöneticilik yapan Francesco Totti, sitem dolu bir açıklama yaparak görevinden ayrıldığını duyurdu. Roma'nın sahipleri olan Amerikalı yöneticilerin kendisini kulüpten göndermek için her türlü yolu denediklerini ve sonunda bunu başardıklarını belirten Totti, "Roma'ya zarar vermemek için ayrılıyorum" dedi. 
 

Transfer Haberleri: Totti, Roma'dan neden ayrıldı?


Aktif futbol kariyeri boyunca sadece Roma forması giyen ve futbolu bıraktıktan sonra kulüpte yöneticilik görevlerini üstlenen Totti yaptığı açıklamayla kulübüne veda etti. 

"BENİ HİÇBİR ZAMAN İSTEMEDİLER"
Amerikalı patronların kendisini istemediğini ifade eden Totti, "Bazılarının hedefi Roma'nın efsanelerini, bu kulüpten uzaklaştırmaktı. Kulübün ABD'li sahipleri geldikleri günden bu yana her yolu denediler. Sonunda istediklerini başardılar." dedi. 

"BANA FUTBOLU BIRAKTIRDILAR"

Futbolu bırakma kararını da kendisine başlarının aldırdığını belirten Totti, "Ayrılık kararını almak zorunda kaldım ama bu karar benim değildi. Roma'dan ayrılmak, benim için ölüm gibi. Ancak kulübün sahipleri değişirse ve beni çağırırlarsa dönmeye hazırım. Bana futbolu bıraktırdılar. Bırakmamı onlar istedi. Bana direktör olarak 6 yıllık sözleşme yaptılar. Çok söz verdiler, hiçbirini tutmadılar. Roma için devam ettim. Ama beni aralarında istemeyen insanlar vardı. Ve sonunda istedikleri oldu" ifadelerini kullandı.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!