comScore

Roma Roma

Transfer Haberleri: Cengiz Ünder için flaş itiraf (22 Mart 2018 Perşembe)

22 Mart 2018, Perşembe 16:32
Transfer Haberleri: Cengiz Ünder için flaş itiraf (22 Mart 2018 Perşembe)

Transfer Haberleri için sitemizi takip edebilir ve son dakika transfer haberlerini okuyabilirsiniz. Roma formasıyla harikalar yaratan Cengiz Ünder'in menajeri Ömer Uzun transfer açıklamasında bulundu.

Transfer Haberlerinde son dakika bilgilerine sahip olmak ve son dakika transfer haberlerini ilk olarak siz duymak istiyorsanız FutbolArena'yı takip edebilirsiniz. İtalya Ligi'nde Roma forması giyen Cengiz Ünder'in menajeri Ömer Uzun, genç futbolcunun transferiyle ilgili sorularımıza yanıt verdi. 

FutbolArena'ya özel bir röportaj veren Ömer Uzun, Cengiz Ünder'i Avrupa'dan önemli takımların istediğini söyledi. İşte Ömer Uzun'un açıklamları:
 

Cengiz Ünder transfer olacak mı? (Cengiz Ünder Transfer Haberi 22 Mart 2018 Perşembe)


"Rekor vs önemli değil ama bakıldığında Cengiz önemli bir oyuncu. Daha önemli yerlere geleceğini söyleyebilirim. Acele etmemek gerek. Devre arasında da biliyorsunuz, sizle de çok konuşmuştum. Oraya geliyor, buraya geliyor birçok spekülasyon çıkmıştı. Bu uzun vadeli bir proje."
"Tüm oyuncularımız için dünyanın sayılı kulüpleri zaten geliyor, izliyor. Aynı çalışma tabii ki Cengiz için de yürütülüyor. Cengiz çok değerli bir oyuncu. Avrupa'nın birçok kulübü tarafından izleniyor."
 

Cengiz Ünder Roma'da kaç gol attı?


Roma'da özellikle son haftalarda başarılı performansla adından sıkça söz ettiren Cengiz Ünder, bu sezon Serie A'da oynadığı 19 maçta 5 gol attı ve 1 asist yaptı. Milli futbolcumuz toplamda ise 21 maçta 6 gol ve 1 asistlik performansla göz doldurmaya devam ediyor. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!