comScore

Roma Roma

Roma-Liverpool maçı öncesi kırmızı alarm

01 Mayıs 2018, Salı 20:26
Roma-Liverpool maçı öncesi kırmızı alarm

Roma ve Liverpool takımları arasında oynanacak Şampiyonlar Ligi Yarı Final müsabakası öncesinde Roma kentinde kırmızı alarm verildi.

FutbolArena Dış Haber - Liverpool, Şampiyonlar Ligi Yarı Final müsabakası kapsamında 5-2 mağlup ettiği İtalyan ekibi Roma karşısında rövanş mücadelesine çıkmaya hazırlanıyor. Roma ve Liverpool takımları arasında oynanacak Şampiyonlar Ligi mücadelesi öncesinde kırmızı alarm verildi.


Roma ve Liverpool maçı öncesi kırmızı alarm


Tüm nefesler tutuldu ve İtalya'da oynanacak ve 5-2'lik mücadelenin rövanş karşılaşması olacak Roma-Liverpool karşılaşmasına odaklanıldı. Barcelona karşısında sürpriz bir sonuç alarak turu geçen Roma aynı tarifeyi Liverpool'da da uygulamaya çalışacak.

Liverpool taraftarları ise İtalya'nın Roma şehrinde oynanacak mücadeleye büyük ilgi gösterdi. Roma'da oynanacak bu kritik ve final turu mücadelesi öncesinde kırmızı alarm verildi. Roma şehrine maçı izlemeye gidecek olan İngiliz taraftarlara Roma'nın yerel holiganları tarafından saldırı uyarısında bulunuldu. İtalyan polisinin mücadele öncesinde geniş güvenlik önlemleri alacağı duyuruldu.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"