comScore

Roma Roma

Roma'dan Devlet Bahçeli'ye Cengiz Ünder imzalı özel forma

25 Kasım 2018, Pazar 12:53
Roma'dan Devlet Bahçeli'ye Cengiz Ünder imzalı özel forma

Roma'nın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye jestlerine bir yenisi eklendi. İtalyan ekibi Devlet Bahçeli'ye Cengiz Ünder imzalı özel forma gönderdi.

FutbolArena - İtalya Serie A ekibi Roma, MHP Başkanı Devlet Bahçeli için bu kez özel bir hediye hazırladı. Tecrübeli siyasetçiye jest yapan Roma Kulübü, menajer Bayram Tutumlu aracılığıyla Cengiz Ünder imzalı özel bir forma tasarladı. Tutumlu sosyal medyadan yaptığı paylaşımla hediyeyi Devlet Bahçeli'ye ileteceğini açıkladı.
 

Roma'nın Devlet Bahçeli forması


FIFA menajeri Bayram Tutumlu, Instagram'dan yaptığı paylaşımda "Roma külübünün C Ünder imzalı formasını Sayın genel başkan Devlet Bahçeli adına teslim aldım kendilerine arz edeceğim benim için büyük şeref oldu" ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz günlerde Roma Kulübü, MHP Başkanı Devlet Bahçeli'yi UEFA Şampiyonlar Ligi'nde oynanancak Roma - Real Madrid maçına davet etmişti. Bahçeli ise yoğun siyaset programı nedeniyle bu davete katılamayacağını belirtmiş ve Cengiz Ünder'e başarılar dilemişti. Roma'nın şaşırtan davetinde Antonio Banderas ve Rafael Nadal gibi ünlü yıldızların isimleri de yer aldı.

Son dakika Roma Haberleri FutbolArena'da.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!