comScore

Roma Roma

Roma, Cengiz Ünder ile sözleşme uzatıyor

03 Ağustos 2019, Cumartesi 00:28
Roma, Cengiz Ünder ile sözleşme uzatıyor

İtalya'nın Serie A ekiplerinden Roma'da top koşturan milli futbolcumuz Cengiz Ünder, Roma ile uzun soluklu bir sözleşme imzalama hazırlığında.

FutbolArena - İtalya Serie A ekiplerinden Roma'da forma giyen Cengiz Ünder kulübü ile yeni sözleşme imzalamak üzere. Ücretinde iyileştirme isteyen Cengiz Ünder, Roma ile yapılan görüşme sonucunda uzun süreli bir sözleşme imzalamaya hazırlanıyor.


Transfer Haberleri: Cengiz Ünder, Roma'dan ayrılacak mı?


Göstermiş olduğu başarılı performans ile Avrupa'nın dev kulüpleri ile anılan Cengiz Ünder, Roma ile nikah tazelemek üzere. ücretinde iyileştirme isteyen Cengiz Ünder'in menajeri, yapılan pazarlıklarda sona geldi. Roma'da 3. sezonunu geçiren Cengiz Ünder'in sözleşme uzatma ve sözleşmesinde iyileştirilmeye gidilmesi isteğine İtalyan ekibinden olumlu yanıt geldi. Roma yetkilileri ile Cengiz Ünder'in kısa süre içerisinde uzun soluklu bir sözleşmeye imza atması bekleniyor.

GEÇTİĞİMİZ SEZON NE YAPTI?
Kulübü Roma ile 2022 yılına kadar sözleşmesi bulunan ve uzun soluklu bir sözleşmeye imza atmak üzere olan A Milli Takım yıldızı Cengiz Ünder, Roma ile geçtiğimiz sezon İtalya Serie A, Şampiyonlar Ligi ve İtalya Kupası olmak üzere tüm kulvarlarda 33 karşılaşmada 1.892 dakika süre aldı ve 6 gol, 11 asistlik başarılı bir performans sergiledi.

Adık skık sık Avrupa'nın dev ekipleri ile anılan Cengiz Ünder'in piyasa değeri 35 milyon Euro olarak görülmekte. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!