comScore

Roma Roma

Roma Başkanı Pallotta'tan Cengiz Ünder iddiası

29 Mart 2018, Perşembe 00:46

Roma Başkanı James Pallotta, performansıyla dikkat çeken Cengiz Ünder'in durumunu yorumladı.

FutbolArena Dış Haberler - Roma'da yaptığı patlamanın ardından son olarak Karadağ ile oynadığımız hazırlık maçında 1 gol atan Cengiz Ünder, İtalyan ekibini mutlu ediyor. Roma Başkanı James Pallotta son açıklamasında Cengiz Ünder'in durumunu Alisson'a benzetti.
 

Roma'da Cengiz Ünder yorumları


İtalya basınından Calciomercato'nun haberine göre ABD radyosu Sirius XM'e konuşan Roma Başkanı James Pallotta, milli yıldızımız Cengiz Ünder için övgü dolu ifadeler kullandı.

James Pallotta açıklamasında, "Onunla 5 yıllık bir sözleşmemiz var. Cengiz Ünder'in durumu Alisson'a benziyor, insanlar onun geleceği hakkında her şeyi söylüyorlar. İlk günden beri bir Alisson hayranıyım. Nihayet ne kadar güçlü olduğunu bize gösterdi. Cengiz Ünder de aynı şekilde gerçekten iyi oynuyor. Bu 2 oyuncu da takımımıza gelecekte çok faydalı olacak." ifadelerini kullandı.
MONCHİ ELEŞTİRİLERİNE YANIT

Sportif Direktör Monchi hakkında konuşan başkan, "Halen sahip olduğumuz Finansal Fair Play sorunları ile uğraşmak zorunda kaldı. Yapılması gereken bazı çalışmalar var, ancak önümüzdeki 5 yıl içinde ekibi daha iyi hale getirmek için birçok nokta belirledik. Her şeyi doğru bir şekilde yapmanın zorluğu nedeniyle ilk 3-4 ay içinde muhtemelen şaşırmıştır ama aramızda bir güven ilişkisi olduğunu söyleyebilirim." dedi.

Son dakika İtalya Serie A Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.