comScore

Roma Roma

Mert Çetin, İtalya'daki karantina günlerini anlattı: "Türkiye'yi özledim"

30 Nisan 2020, Perşembe 19:42
Mert Çetin, İtalya'daki karantina günlerini anlattı:

Roma futbolcusu Mert Çetin, İtalya'daki karantina günlerini anlattı.

FutbolArena Dış Haberler - Cengiz Ünder ile beraber Roma'da forma giyen Mert Çetin, İtalya'nın koronavirüsle mücadelesinde karantina günlerini anlattı. Mert Çetin, Corriere dello Sport'a verdiği röportajda Türkiye'yi çok özlediğini ve ailesi için endişeli olduğunu söyledi.
 

Mert Çetin'den Roma ve İtalya açıklamaları


"Karantinadan en iyi şekilde yararlanmaya çalışıyorum. Beslenmeme dikkat ediyorum. Ailemi ve arkadaşlarımı düşünüyorum. Onlar için yapabileceğim pek bir şey yok. Hepsinin sağlıklı kalmasını ümit ediyorum. İdman programın takip edip, müzik dinleyerek çalışmalar yapıyorum. Çok fazla televizyon izlemiyorum. Rüzgarı Dizginleyen Çocuk, Platform ve Yüzüklerin Efendisi filmlerini beğenerek izledim. Mutfakta normalden daha fazla zaman geçiriyorum. Yemek pişiriyorum."

"LİG BAŞLAYINCA ŞAMPİYONLAR LİGİ VİZESİ ALMAK İSTİYORUZ"
"Dürüst olmak gerekirse, uyum konusunda herhangi bir sorun yaşamadım. İtalyan kültürünü seviyorum, yaşadığım yeri seviyorum ve buradaki insanlar sıcakkanlı. Taraftarların desteği uyum sağlmama çok yardımcı oldu. Her geçen gün geliştiğimi hissettim. Umarım gelecekte de öyle olacaktır. Fonseca ile geliştiğimi hissediyorum. Oyun tarzım ve vizyonum gelişiyor. Lig başladığında 4. olup Şampiyonlar Ligi'ne katılmayı hedeliyoruz."

Son dakika Roma Haberleri FutbolArena'da.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!