comScore

Roma Roma

Cengiz Ünder'i isteyen 4 dev kulüp! Roma kararını verdi

04 Nisan 2019, Perşembe 17:21
Cengiz Ünder'i isteyen 4 dev kulüp! Roma kararını verdi

Roma, Cengiz Ünder'in menajeriyle bir araya gelerek transfer konusunu görüşecek. 4 dev takım Cengiz Ünder'in transferiyle yakından ilgileniyor.

FutbolArena Dış Haberler - İtalya Serie A ekibi Roma, Cengiz Ünder'i isteyen dev kulüplerin ilgisine sessiz kalmayacak. Cengiz Ünder'in menajeriyle görüşme kararı alan Roma yönetimi, Bayern Münih, Borussia Dortmund, Chelsea ve Arsenal'ın ilgisini değerlendirecek.
 

Cengiz Ünder hangi takıma transfer olacak?


İtalya basınından Il Romanista'nın haberine göre Roma, Cengiz Ünder'in geleceği hakkında menajeriyle transfer görüşmesi yapmayı uygun gördü. 2022 yılına kadar İtalyan kulübü ile sözleşmesi bulunan Cengiz Ünder'in Bayern Münih, Borussia Dortmund, Arsenal ve Chelsea tarafından takip edildiği belirtiliyor.

Roma ile sezonun ikinci yarısında sakatlık sorunu yaşayan Cengiz Ünder, uzun süren tedavi sürecinin ardından sahalara geri döndü. Sezonun geri kalanında milli yıldızın göstereceği performansın transferinde etkili olacağı ifade ediliyor.
 

Cengiz Ünder, Real Madrid'e transfer olacak mı?


Öte yandan Roma kulübünün iyi bir teklif gelmesi halinde sezon sonunda satmaya karar verdiği Cengiz Ünder için Avrupa'nın dev kulüpleri uzun süredir devrede. Football Espana'nın haberine göre, Arsenal, Chelsea, Barcelona, Manchester City, Manchester United ve Bayern Münih'in de talip olduğu Cengiz Ünder için devreye giren Real Madrid'in sezon sonunda cazip bir teklif sunmaya hazırlandığı öğrenildi. 40-50 milyon euro civarında Cengiz Ünder'in bu kulüplerden birine transfer olabileceği kaydedildi. 
Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da.


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!