comScore

Roma Roma

Cengiz Ünder'den Şampiyonlar Ligi itirafı

10 Şubat 2019, Pazar 14:15
Cengiz Ünder'den Şampiyonlar Ligi itirafı

Roma forması giyen Cengiz Ünder, UEFA'ya röportaj verdi.

FutbolArena Dış Haberler - İtalya Ligi'nde Roma forması giyen Cengiz Ünder, UEFA'nın sorularını yanıtladı. Milli futbolcumuz, hayalinin Şampiyonlar Ligi kupasını kaldırmak olduğunu ve Roma'da bunu gerçekleştirebileceğini söyledi. İtalyan kulübünde Totti'nin kendisiyle sürekli ilgilendiğini belirten Cengiz Ünder, "Totti bana 'golcü' diyor" dedi.

"GEÇEN SENE GÜCÜMÜZÜ GÖSTERDİK"
"Porto ile zor bir maç oynayacağız. Kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Umarım turu geçen taraf biz oluruz. Geçen sezon yakaladığımız başarının üstüne çıkmak istiyoruz. Geçen sene Barcelona'yı eleyerek gücümüzü göstermiştik."

"HAYALİM ŞAMPİYONLAR LİGİ"

"Şampiyonlar Ligi'nde oynamak her futbolcunun hayalidir. Çocukluğumda Türkiye'de 21.45'te başlayan maçların ilk yarılarını izleyip, uyumak zorunda kalıyordum. Benim için en unutulmaz maç Liverpool ile Milan arasında İstanbul'da oynanan ve 3-3 biten finaldi. Bir gün Şampiyonlar Ligi kupasını kaldırmayı hayal ediyorum."

"TOTTI BANA 'GOLCÜ' DİYOR"

"Roma'ya transfer olmak için gece boyunca menajerimden haber bekledim. Haber geldikten sonra sabaha kadar uyuyamamıştım. Sabah çantamı hazırladım ve Roma'ya gitmek için yola çıktım. En büyük hayalim, Avrupa'da büyük bir kulüpte oynamaktı ve Roma'ya transfer olarak bunu başardım."

"Totti ile keşke birlikte oynama şansım olsaydı. Totti, Roma'nın daimi bir parçası. Kendisini sık sık görmek çok güzel. Herkes ilişkileri iyi. Benimle de sürekli konuşuyor ve bana 'golcü' diyor."

Son dakika Şampiyonlar Ligi Haberleri FutbolArena'da!


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!