comScore

Roma Roma

Cengiz Ünder: "Dzeko ile göz göze geldiğimizde..."

18 Mayıs 2018, Cuma 18:54
Cengiz Ünder:

Roma'da forma giyen milli futbolcumuz Cengiz Ünder, başarılı bir sezonu geride bıraktı ve TRT Spor'a konuşarak kendisi açısından özel bir sezon olduğunu söyledi. 

FutbolArena - Roma'da bu yıl başarılı bir sezon geçiren ve attığı gollerle adından sıkça söz ettiren Cengiz Ünder, TRT Spor'a konuştu. Milli futbolcu Roma'da geçirdiği sezonu anlattı. 

"BENİM İÇİN ÖZEL BİR SEZON OLDU"
Benim için bu sezon çok özel bir sezon oldu. Medıpol Başakşehir'den buraya transfer oldum. Şu ana kadar yaptığım en doğru kararlardan biriydi buraya gelmek. Burada zaman geçirmekten çok mutluyum"

"DZEKO İLE GÖZ GÖZE GELDİĞİMİZDE BİRBİRİMİZİ ANLAYABİLİYORUZ"

"Zaten 2. yarıdan sonra diyaloğum daha iyi olduğu için gol ve asistler üretmeye başladım. Saha içinde onlarla çok iyi anlaşıyorum. Özellikle Dzeko ile göz göze geldiğimizde birbirimizi anlayabiliyoruz artık. Ondan dolayı da 8 gol atabildim" 

"TOTTİ VEDA ETMEDEN ÖNCE..."

"Totti zaten ayrılık vedasını gelmeden önce 10 kere izlemişimdir. Onu kulüpte her gördüğümde heyecanlanıyorum. Kulübün içinde onu ne zaman görsem onun gibi olmak istiyorum. Umarım bende onun gibi çok büyük bir efsane olurum"

İtalya Serie A Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"