comScore

Galatasaray Galatasaray

Rodrigues Galatasaray'a imzası neden gecikti?

10 Ocak 2017, Salı 19:03
Rodrigues Galatasaray'a imzası neden gecikti?

Transfer sonunda KAP'a bildirildi! FutbolArena, Garry Rodrigues'in Galatasaray'a imzasının gecikmesinin nedenine ulaştı.

FutbolArena Özel - Yasin Öztekin'in ardından Garry Rodrigues transferi de İstanbul'daki olumsuz hava koşulları nedeniyle rötar yaptı.

Süresiz kadro dışı bırakılan Yasin'in affedilmesinin görüşüleceği Galatasaray Yönetim Kurulu toplantısı hava muhalefeti ile yapılamamıştı. Bu toplantı iptal edildi.
 

Garry Rodrigues'in Galatasaray'a gecikmeli imzası


Olumsuz hava koşulları Galatasaray'da, Garry Rodrigues transferine de rötar yaptırdı. Garry Rodrigues'in KAP açıklamaları adına kulüpte olan Galatasaraylı 2 yönetici tüm evrak, belge ve kontratın her türlü detayını hazırladı ancak akşam saatlerine kadar hedefine ulaşamadı.
TFF'nin de hava muhalefeti nedeniyle faaliyet vermediği ve Garry Rodrigues'in KAP açıklamasının bu yüzden geciktiği ortaya çıktı.

KAP AÇIKLAMA AKŞAM SAATLERİNDE GELDİ

Galatasaray, Garry Rodrigues için PAOK'A 3,5 milyon Euro bonservis bedeli ödeneceğini açıkladı. 4,5 yıllık sözleşme imzalanan Gary Rodrigues, bu sezon için 675 bin Euro, sonraki sezonlarda ise 1 milyon 350 bin Euro kazanacak. Galatasaray, Garry Rodrigues'in bir sonraki transferinden elde edilecek gelirin yüzde 20'si PAOK'a ödeyecek.

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)