comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Robin van Persie'nin olay hareketinin yeni görüntüleri (İZLE)

06 Şubat 2017, Pazartesi 23:55
Robin van Persie'nin olay hareketinin yeni görüntüleri (İZLE)

A Spor yorumcusu Gürcan Bilgiç yeni görüntüler hakkında, "Hepimiz biliyoruz ki Van Persie orada formasını sokmak için elini geçirmiyor." ifadelerini kullandı.

FutbolArena - Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunda Fenerbahçe'nin Beşiktaş'ı elediği maçta Robin van Persie'nin yaptığı iddia edilen olay hareketin yeni görüntüleri ortaya çıktı.
 

Van Persie elini şortunun içine soktu ğu anlar izle


Türkiye Kupası'nın yayıncı kuruluşu A Spor, maç sırasında ekranlara yansımayan ancak foto muhabirlerinin ortaya çıkardığı karenin görüntülü halini yayınladı.

A Spor yorumcusu Gürcan Bilgiç yeni görüntüler hakkında, "Hepimiz biliyoruz ki Van Persie orada formasını sokmak için elini geçirmiyor. Van Persie'nin Tosic'e ilk hareketi de bence kırmızı kart." diye konuştu.
Beşiktaş taraftarlığı ile bilinen Turgay Demire ise "Tosic orada konuşurken Van Persie'nin ne yaptığını görüyoruz. Tombala." ifadelerini kullandı.

NELER YAŞANMIŞTI?
Beşiktaş - Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası maçının ilk yarısının sonlarında Dusko Tosic'in kırmızı kart gördüğü pozisyonun ardından Sırp futbolcu sinirlerine hakim olamayınca Van Persie'nin üzerine doğru yürümeye kalkıştı ve takım arkadaşları onu zor sakinleştirdi. Van Persie'nin bu sırada elini şortunun içine sokarak yaptığı hareket özellikle sosyal medyada Beşiktaş taraftarlarından büyük tepki gördü. 

Ahmet Çakar ise Van Persie'nin yaptığı bu hareket için "Bu hareket ahlaksızlıktır. Aksini söyleyen doğru konuşmaz." diye konuştu. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)