comScore

Roberto Rosetti'den hakemleri şaşırtan sözler! 'Adam olamaz'

10 Ocak 2017, Salı 09:42
Roberto Rosetti'den hakemleri şaşırtan sözler! 'Adam olamaz'

MHK Danışmanı Roberto Rosetti, hakemlerle ilgili şaşırtan ifadeler kullandı.

FutbolArena - Türkiye Futbol Federasyonu Eğitmeni ve MHK Danışmanı Roberto Rosetti, hakem seminerinde herkesi şaşırtan ifadeler kullandı. İtalyan futbol adamı, seminerde konuşulanları dışarıya aktaranların adam olamayacağını söyledi.

Milliyet'in haberine göre; Belek'de devam eden devre arası seminerin üçüncü gününde, program dışı bir konuşma yapan Rosetti, hakemler arasında dışarıya haber sızdıran ve asılsız iddiaları gündeme getiren bazı kişiler olduğunu belirterek, "İyi hakem olabilirsiniz. Yetenekli ve popüler olabilirsiniz. Ancak bu odada konuşulanları, bizim içimizde yaşananları dışarıya farklı aksettiren adam değildir. Adam olamaz" ifadelerini kullandı.
İstanbul Riva'daki A klasman hakem seminerinde hakem Süleyman Abay ile MHK üyeleri arasında geçen tartışma ve önceki gün yapılan FİFA Fitness testinde Fırat Aydunus'un sakatlanmasıyla ilgili sosyal medyada yer alan iddialara sinirlenen Rosetti'nin bu çıkışı, seminere katılan hakem ve yardımcı hakemler tarafından da şaşkınlıkla karşılandı.

FutbolArena Haber Turu (26 Ekim 2020)