comScore

Roberto Mancini'nin acı günü! Koronavirüs

22 Mart 2020, Pazar 17:57
Roberto Mancini'nin acı günü! Koronavirüs

Roberto Mancini, İtalyan basınına yaptığı açıklamada çocukluk arkadaşını Koronavirüsten dolayı kaybettiğini fakat buna rağmen İtalya'dan ayrılmayı düşünmediğini söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - İtalya Teknik Direktörü Roberto Mancini, Koronavirüs sebebiyle çocukluk arkadaşının hayatını kaybettiğini söyledi. 

İtalya'da Koronavirüs salgının hızla yayılması ve günden güne vakanın artmasına rağmen buradan ayrılmayı düşünmediğini söyleyen Roberto Mancini şu açıklamaları yaptı:
"İTALYA'DAN AYRILMAYI DÜŞÜNMÜYORUM"

İtalya'dan ayrılmayı düşünmüyorum. Çünkü burada kendimi güvende hissediyorum ve kahramanca bir iş yapan doktorlarımıza güven duyuyorum. İhtiyaç sahibi insanlara yardım etmek istiyorum. Bunu basit bir vatandaş olarak söylüyorum. İtalya'yı temsil eden kurumsal bir kimlikle değil. Teknik Direktör olarak değil. sıradan bir vatandaş olarak. Çocukluk arkadaşımın koronavirüsten dolayıhayatını kaybettiğini öğrendim. Küçükken berabere futbol oynardık. 

"ÇOCUKLUK ARKADAŞIMI KAYBETTİM"

Bergamo'dan tabutlarla çıkan askeri araçların konvoyunu görünce insan çok kötü oluyor. Kimse bu cehenneme hazır değildi. Çok fazla yoğun bakım yatakları olmadığı için insanların öldüğünü düşünmek çok saçma geliyor. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"