comScore

Roberto Mancini hayalindeki takımı açıkladı

19 Ocak 2018, Cuma 03:27
Roberto Mancini hayalindeki takımı açıkladı

Bir dönem Galatasaray'ı çalıştıran Roberto Mancini teknik direktörlüğünü yapmak istediği takım hakkında konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın eski teknik direktörlerinden ve şu anda Rusya Premier Lig takımlarından Zenit'i çalıştıran Roberto Mancini hayalindeki takımı açıkladı. 

Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra Inter'de göreve başlayan Roberto Mancini, İtalya macerasının ardından Rusya'ya uçarak Zenit'in başına geçti. Roberto Mancini, Fransız basınında L'Equipe'e verdiği demeçte hayalindeki takımı açıkladı. 
"PSG'İ ÇALIŞTIRMAK İSTERİM."

İtalyan teknik adam, PSG'den teklif aldınız mı yönündeki soruya, "Hayır hiç görüşmedim." yanıtını verdi. Mancini, "Tabi ki PSG dünyanın en büyük kulüplerinden biri. Neymar ve Mbappe gibi çok önemli transferler yaptılar. PSG'i çalıştırmayı tabi ki isterim. Bu mümkünse neden olmasın? Ancak dediğim gibi herhangi bir görüşme yapmadım. Bana da teklif gelmedi." ifadelerini kullandı. 


Roberto Mancini şu anda hangi takımı çalıştırıyor?


2013'ün Eylül ayında Galatasaray'ın başına gelen Roberto Mancini sezon sonunda ayrılarak Inter'in başına geçmişti. İtalyan teknik adamın şu anda çalıştırdığı Zenit St. Petersburg ise sezonun ilk yarısını lider Lokomotiv Moskova'nın 8 puan gerisinde 2. sırada tamamladı. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)