comScore

Robert de Niro - Trump küfür videosu İZLE (Robert de Niro kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapar?)

11 Haziran 2018, Pazartesi 13:16
Robert de Niro - Trump küfür videosu İZLE (Robert de Niro kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapar?)

Robert de Niro'nın Trump'a küfür ettiği videoyu izlemek isteyenler Robert de Niro - Truımp küfür videosu izle diye arama yapanlar Robert de Niro kimdir? Robert de Niro ne iş yapar? Robert de Niro hayatı ve Robert de Niro'nun Trump'a küfür ettiği videoyu izlemek için detaylar haberimizde. 

Robert De Niro son dakika videosu sosyal medyada kısa süre içinde gündem oldu. Robert De Niro küfür mü etti diye internet ortamında Robert De Niro Trump'a küfür mü etti sorusuna yanıt aramaya başladı. Bu gelişmenin ardından Robert De Niro Trump'a ne dedi? Robert De Niro Trump küfür videosu diye merak edilen aramaların ardından Robert De Niro hakkındaki tüm bilgileri haberimizin devamında bulabilirsiniz. Robert De Niro kimdir? Robert De Niro ne iş yapar? Robert De Niro nereli? Robert De Niro kaç yaşında? şeklinde merak ettikleriniz haberimizde.


Robert De Niro kimdir?


Robert De Niro, 17 Ağustos 1943 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri'nin New York şehrinde dünyaya gelmiştir. New York'un Greenwich Village bölgesinde doğan De Niro'nun babasını kökeni İtalya ve İrlanda'ya dayanmaktadır. Ancak annes, Hollanda ve Alman ırkından gelmektedir. Büyük babası bir İrlanda göçmeni olan Robert De Niro, çok kültürlü bir ailede büyüse de esas olarak İtalyan kültürüne mensuptur. New York'un Manhattan bölgesinde dünyaya gelen Robert De Niro, ilk okula da orada başlamıştır. Sonrasında sırasıyla, Elisabeth Irwin Lisesi ve Little Red School House'a giden Robert De Niro, son olarak da lise son sınıfta Müzik ve Sanat Okuluna devam etmiştir. Daha sonrada birçok okula devam eden Robert De Niro, bunların birçoğunu yarıda bırakmış ve mezun olmamıştır.


 

Robert De Niro hayatı


1990'lar ve 2000'ler de birçok filmde rol alan Robert De Niro, gerilim ve korku filmlerinin yanı sıra suç ve komedi içerikli filmlerin aranılan yüzlerinden biri haline gelmiştir. Bu dönemde Al Pacino, Matt Damon, Jean Reno, Natascha McElhone, Leonardo Di Caprio, Angelina Jolie, Brad Pitt gibi isimlerle birlikte önemli yapımlarda rol alan Robert De Niro, özellikle 2006 yapımı olan Köstebek filminde canlandırdığı karakterle izleyicilerin beğenisini kazanmayı başarmıştır.
 

Robert De Niro - Trump küfür


Koyu bir Trump muhalifi olarak bilinen De Niro, ödül gecesinde rock yıldızı Bruce Springsteen'i anons ederken "Tek bir şey söyleyeceğim. Trump'ı S…. (F…. Trump)" deyince ayakta alkışlandı. Ellerini havada yumruk yapan oyuncu, "Artık 'Kahrolsun Trump' değil, Trump'ı S…." diye devam etti.
VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (21 Eylül 2020)