comScore

Rizespor'dan açıklama: "Galatasaray maçını kıyaslamak abeste iştigal"

15 Haziran 2020, Pazartesi 22:36
Rizespor'dan açıklama:

Çaykur Rizespor Basın Sözcüsü Hasan Yavuz Bakır, Galatasaray maçının ardından konuştu.  

FutbolArena - Süper Lig 27. haftasında Çaykur Rizespor - Galatasaray maçının ardından sarı kırmızılı iki kulüpten yapılan sert açıklamaların ardından Rizespor Basın Sözcüsü Hasan Yavuz Bakır, Radyo Gol'e konuştu. 

"ÜNAL HOCAMIZ SİSTEMİNİ OTURTTU"
Bu maçtan puan almak zorundaydık, Ünal hocamız kendi sistemini oturttu. İyi bir dönem geçiriyoruz dün takım ruhumuzu gördük. Süreci iyi değerlendirince Galatasaray gibi kadrosu kaliteli bir takımı mağlup ettik.

"TARIK ÇETİN TÜRK FUTBOLUNA UZUN YILLAR HİZMET EDECEKTİR"

Kalecimiz Tarık Çetin gelecek beklediğimiz genç bir yetenek. Kaleci anlamında şanslıyız. Tarık, Türk futboluna uzun yıllar hizmet edecektir!

"MUSLERA'NIN SAKATLIĞI BİZİ ÇOK ÜZDÜ"

Muslera iyi bir karakter, her takım taraftarının sevdiği bir oyuncu. Sakatlığı bizi çok üzdü, geçmiş olsun. Geçen maçta da Emre'nin sakatlığı bizim maçımıza denk geldi, ilginç bir tesadüf. Muslera inşallah kısa zamanda iyileşecektir. 

"HAKEM SONUCA ETKİ ETMEDİ"

Geçen yıl da 'Futbol için adalet ve futbol sahada oynansın' çağrımız vardı bu söylem farklı noktalara çekildi. Dünkü maça baktığımız zaman hakem konusunda sonuca etki anlamında problem olduğunu düşünmüyorum. Tabi ki futbolda hakemler zaman zaman hata yapacaklardır.  Bu maçı geçen sene bizim evimizdeki Galatasaray maçı ile kıyaslayanları gördüm, bunu kıyaslamak bile abeste iştigal! 

Rizespor Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 20+20 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!