comScore

Rizespor Rizespor

Vedat Muriqi'nin babalık sevinci

12 Mayıs 2018, Cumartesi 11:04
Vedat Muriqi'nin babalık sevinci

Çaykur Rizespor'un Kosovalı forvet oyuncusu Vedat Muriqi önümüzde ki ay baba olma sevincini yaşayacak.

FutbolArena - Çaykur Rizespor'un golcü oyuncusu İlk kez baba olma mutluluğunu yaşayacak olan Vedat Muriqi; ”Yakın zamanda oğlum dünyaya gelecek ve ben rahmetli babamın ismi olan Orhan'ı yeni dünyaya gelecek olan evladıma vereceğim. Şampiyonluk sevincimi doyasıya eşimle birlikte yaşadık. Bu sezon sonu çifte mutluluk yaşayacağım. İyi ki devre arası transferinde Rizespor'u tercih ettim, yeni sezonda da süper ligde çok başarıl olacağımızı düşünüyorum” dedi.

OPERASYON KAPIDA
Çaykur Rizespor'da yeni sezon öncesi kadroda buluna birçok oyuncuya tırpan vurarak, yolların ayrılması bekleniliyor. Yoluna şampiyon teknik direktör İbrahim Üzülmez ile devam etme kararı alan yönetim kadroda yer alan en az 10 oyuncusu ile yollarını ayırma kararı aldığı, bu isimlerin yerine ise en az 10 yeni oyuncu almayı planladığı öğrenildi.

Teknik direktör İbrahim Üzülmez 'in yeni sezon öncesi tek şartının kaliteli kadro altında kadro mühendisliğin olduğu belirtilirken, genç teknik adamın tatile çıkmadan önce yönetimle yaptığı toplantıda kadroda yer alan 10 ismin üstünü çizerek, yeni sezonda bu isimleri kadrosunda görmek istemediği seslendirildi.

Bu isimler arasında İtalyan Petrucci ve Iraklı İsmael'in en başta yer aldığı öğrenilirken, diğer oyuncular ise bu sezon ideal kadroya fazla giremeyen ve daha çok yedek kulübesinde bekleyen isimlerden oluştuğu öğrenildi.
Yeşil – mavili takımı süper ligde çalıştıracak olan Üzülmez'in kadro içinde yer alan kaleci Gökhan ve Cihan başta olmak üzere, Robin, Saadane, Mehmet, Samudio, Vedat, Süleyman, Galip ve Koray ile mutlak yeni sezonda da kadroda tutulmaları istediği seslendirilirken, diğer isimler arasında bazı oyuncuların gitmek istemeleri halinde yolların ayrılması konusunda kolaylık sağlanabilir ifadesini kullandığı öğrenildi.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"