comScore

Rizespor Rizespor

'Vedat Muriqi ile Galatasaray ilgileniyor' FutbolArena'ya açıklama

01 Haziran 2019, Cumartesi 19:07
'Vedat Muriqi ile Galatasaray ilgileniyor' FutbolArena'ya açıklama

Çaykur Rizespor Sportif Direktörü Yılmaz Bal, Vedat Muriqi transferiyle ilgili FutbolArena'ya özel açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Özel - Transfer döneminin en çok konuşulan isimlerinden Vedat Muriqi'in hangi takıma gideceği günlerdir konuşuluyor. Golcü futbolcunun transferiyle ilgili Çaykur Rizespor Sportif Direktörü Yılmaz Bal, FutbolArena'ya konuştu. Golcü futbolcu için Toulouse takımından teklif aldıklarını söyleyen Bal, Galatasaray'ın da ilgilendiğini belirtti. 


Transfer Haberleri: Vedat Muriqi hangi takıma transfer olacak?


Çaykur Rizespor Sportif Direktörü Yılmaz Bal, Vedat Muriqi'in transferiyle ilgili FutbolArena'ya konuştu."

"Fenerbahçe'nin teklifi hiç konuşulmadı. Ne teklif ettiklerini de bilmiyorum. Herkes bir şeyler yazıyor, çiziyor. Rakamları telaffuz etmek doğru değil. Bu bize zarar verir. Net olarak Toulouse takımının resmi teklif yaptığını söyleyebilirim. Galatasaray da Vedat Muriqi ilgileniyor."
"MENAJERİ GALATASARAY'A TRANSFERİ ZORLUYOR"

Yılmaz Bal ayrıca, "Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi oynayacak olması sebebiyle Vedat'ın manejeri Galatasaray'a transferi zorluyor." ifadelerini kullandı. 

MENAJERİNDEN GALATASARAY HAMLESİ

Öte yandan Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak olması nedeniyle Vedat Muriqi'in menajerinin golcü oyuncunun Galatasaray'a transferini zorladığı öğrenildi. 

Çaykur Rizespor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)