comScore

Rizespor Rizespor

Vedat Muriqi için Galatasaray ve Fenerbahçe açıklaması! "2.5 milyon euro teklif"

05 Haziran 2019, Çarşamba 18:21
Vedat Muriqi için Galatasaray ve Fenerbahçe açıklaması!

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, Vedat Muriqi transferi hakkında açıklamalarda bulunurken Galatasaray'dan 2.5 milyon euro değerinde teklif aldıklarını, Fenerbahçe'den ise resmi teklif gelmediğini söyledi. 

FutbolArena - Çaykur Rizesporlu Vedat Muriqi'in transferiyle ilgili başkan Hasan Kartal, A Spor'a bağlandı ve son durum hakkında bilgi verdi. Hasan Kartal henüz Vedat Muriqi transferiyle ilgili yeni bir gelişme olmadığını belirtti. 


Transfer Haberleri: Vedat Muriqi Galatasaray - Fenerbahçe transfer son dakika


"GALATASARAY 2.5 MİLYON TEKLİF ETTİ. FENERBAHÇE'DEN RESMİ TEKLİF GELMEDİ"

Transferde bir değişiklik yok. Galatasaray, Fenerbahçe ve Fransa'nın Toulouse takımıyla ilgili istek var. Resmi teklif Toulouse'tan geldi. Galatasaray'dan 2.5 milyon euro sözlü teklif geldi. Fenerbahçe'den resmi teklif gelmedi. 
"VEDAT MURİQİ'İN KALMASINI İSTERİZ"

Vedat Muriqi iyi bir çocuk. Parlak bir sezon geçirdi ve bir yerlere gitmek isteyebilir. Tabi ki biz kalmasını daha çok isteriz. 

"GALATASARAY'DA OYNAMAK İSTEMESİ NORMAL"

Hasan Kartal, Vedat Muriqi'in Galatasaray'da oynamak istediği yönündeki haberler hakkında, "Tabi oynamayı ister." derken, "İyi bir takım kurmak istiyoruz. Vedat Muriqi'yi gönderirsek onun ayarında bir golcü almamız gerekecek. Biz her halükarda transfer çalışmalarımızı sürdürüyoruz." ifadelerini kullandı. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"