comScore

Rizespor Rizespor

Vedat Muriqi Fenerbahçe mi yoksa Galatasaray'a mı gidiyor? Başkan canlı yayında açıkladı

01 Temmuz 2019, Pazartesi 20:05
Vedat Muriqi Fenerbahçe mi yoksa Galatasaray'a mı gidiyor? Başkan canlı yayında açıkladı

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, Comolli - Yılmaz Bal görüşmesinin perde arkasını açıklarken, Vedat Muriqi'in transferiyle ilgili son durumu aktardı. 

FutbolArena - Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, Vedat Muriqi'in Fenerbahçe'ye transferiyle ilgili konuştu. A Spor'a bağlanan Hasan Kartal, Comolli - Yılmaz Bal görüşmesinin Vedat Muriqi transferinden ziyade sarı lacivertlilerden hangi oyuncuların alınabileceği konusu olduğunu söyledi. 

"FENERBAHÇE'DEN RESMİ TEKLİF YOK. GALATASARAY'IN TEKLİFİ 3.750.000 EURO"
Fenerbahçe'nin hangi futbolcuları serbest bırakacağı veya kiralık vereceğini de konuşuyor olabilirler. Fenerbahçe'den resmi teklif yok. Sanıyorum birkaç gün içinde belli olur. Galatasaray da talip. Galatasaray'ın 3.750.000 euro teklif ettiği ise doğrudur. 

"BELİRLEDİĞİMİZ RAKAMDAN SONRA OYUNCU DA ALABİLİRİZ"

Biz öncelikle bedel karşılığında vermeyi ve sonrasında o kulüpten ne alırız, bilemiyorum. Direkt takas düşünmüyoruz ama kendi kafamızda belirlediğimiz rakamdan sonra oyuncu da alabiliriz. Comolli ile Yılmaz Bal'ın görüşmesinde hangi futbolcu bize uyar, hangisi uymaz, hangisini Fenerbahçe bırakır bu görüşülüyor.

Vedat Muriqi ise yaptığı açıklamada şu anda gelişmeleri TV'den takip ettiğini söyledi. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)