comScore

Rizespor Rizespor

Sumudica Fenerbahçe maçıyla dönüyor

23 Ocak 2021, Cumartesi 18:41
Sumudica Fenerbahçe maçıyla dönüyor

Çaykur Rizespor ile anlaşan Sumudica'nın Pazartesi günü Türkiye'ye gelmesi ve önümüzdeki hafta Fenerbahçe maçında takımın başında olması bekleniyor. 

FutbolArena - Çaykur Rizespor ile anlaşan Sumudica'nın, kulüpteki Covid-19 vakalarından dolayı Türkiye'ye gelişi ertelendi. 

Gaziantep FK maçında futbolcularıyla internet üzerinden görüşen ve kendilerine taktik verdiğini söyleyen Rumen teknik adamın Pazartesi günü Türkiye'ye gelmesi beklenirken, Fenerbahçe maçında sahada olması bekleniyor. 
beIN Sports'un haberine göre, şu anda Romanya'da olan Sumudica'nın Pazartesi takıma katılarak antrenmanlara başlaması ve İstanbul'da oynanacak olan Fenerbahçe müsabakasında takımın başında olması bekleniyor. 

ÇAYKUR RİZESPOR BAŞKANI HASAN KARTAL (TRT SPOR)

Sumudica, Fenerbahçe maçında takımının başında olacak. Sanıyorum Fenerbahçe maçında takımının başında olur. İnşallah ondan sonra bu ligi iyi bir şekilde ligi götürür. Sumudica ile anlaştık ama sadece imza atmadık. Genelde anlaştık.  Sumudica'ya para konusunda yüksek bedel ödemedik. Gaziantep FK ile olan sözleşmesinde çok az bir fark var. Türkiye'yi kendisini de seviyor. Sevdiğine göre Rize'de güzel bir yer, sevimli bir yer. Rize'de  Hocayla görüşmeler neticesinde bazı oyuncularla görüşüyoruz. Ancak bunu açıklamak şu an doğru değil. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"