comScore

Rizespor Rizespor

Son dakika! Vedat Muriqi: 'Rizespor'da kalıyorum!' Perde arkasındaki görüşme

04 Temmuz 2019, Perşembe 23:13
Son dakika! Vedat Muriqi: 'Rizespor'da kalıyorum!' Perde arkasındaki görüşme

Transferde son dakika! Galatasaray ve Fenerbahçe'nin istediği Vedat Muriqi, Rizespor'da kalma kararı aldı ve bunu resmen açıkladı. 

FutbolArena - Son dakika! Vedat Muriqi Çaykur Rizespor'da kalma kararı aldı. Galatasaray ile Fenerbahçe arasında transfer yarışında sürecin iki tarafı yıpratmaması nedeniyle golcü futoblcu Rizespor'da kalma kararı aldı. 


Transfer Haberleri: Vedat Muriqi son dakika transfer


Vedat Muriqi sosyal medya hesabından yaptığı yazılı açıklamada şunları söyledi

Bugün akşam saatlerinde kulüp başkanım sayın Hasan Kartal ile gerçekleşen telefon görüşmemizde, transferimle ilgili tercihlerimizin ayrı kalması ve görüş ayrılıklarımızın olması sebebiyle, sürecin şahsımı daha fazla yıpratmaması adına Çaykur Rizespor kulübüyle devam eden sözleşmemin bitiş tarihine kadar kulübümden ayrılmama kararı aldım. Spor kamuoyuna saygılarımla...
Öte yandan TRT Spor'un haberine göre, Vedat Muriqi resmi açıklamayı yapmadan önce Sportif Direktör Yılmaz Bal ile yaptığı görüşmede, "Ben Galatasaray'da oynamak istiyorum ve diğer takımlarla transfer konusunda görüşmek istemiyorum." dedi. Yazılı açıklamada da Vedat Muriqi, başkan Hasan Kartal ile görüş ayrılığının olması sebebiyle, kendisini yıpratmamak amacıyla böyle bir karar aldığını açıkladı. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Transfer Arenası (23 Ağustos 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.