comScore

Rizespor Rizespor

Rizespor'dan Igor Tudor ve Mustafa Denizli açıklaması!

06 Eylül 2018, Perşembe 18:43
Rizespor'dan Igor Tudor ve Mustafa Denizli açıklaması!

Rizespor'da İbrahim Üzülmez'in yerine düşünülen isimlerden Igor Tudor ile bir görüşme gerçekleştirildiği açıklandı.

FutbolArena Rizespor Yönetim kurulu üyesi Yılmaz Zehiroğlu gündemi değerlendirdi. İbrahim Üzülmez ile yolların ayrılmasının ardından yeni teknik direktörün açıklanacağını söyleyen Zehiroğlu gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Galatasaray'ın eski teknik direktörü Igor Tudor ile yapılan görüşmeyi açıklayan Zehiroğlu, Mustafa Denizli ile de görüşüleceğini söyledi.


Igor Tudor Çaykur Rizespor'u reddetti 


Çaykur Rizespor'un ilk olarak İbrahim Üzülmez ile ortak bir noktada buluşup anlaşması gerektiğini anlatan Zehiroğlu, "Etik olarak doğrusu önce İbrahim Üzülmez kardeşimizle görüşmek. Kendisiyle bir abi kardeş gibi görüşüp anlaşmaya çalışacağız. Sonra da gündemdeki adaylarla Rizespor'a yakışan ismi bulmak için görüşeceğiz" dedi.


Rizespor Mustafa Denizli ile görüşecek mi?


Rizespor'u daha önce çalıştıran ve Süper Lig'e çıkaran Mustafa Denizli ile de görüşüleceğini açıklayan Zehiroğlu, öncelikli işlerinin İbrahim Üzülmez ile bugün veya yarın görüşüp yolları ayırmak olduğunu söyledi. 

Giresunspor ile hafta sonu bir hazırlık maçı yapacaklarını ve bu maçın yeni teknik adam için faydalı olacağını da söyleyen Zehiroğlu, Igor Tudor konusunu da açıkladı. 


Rizespor'un yeni teknik direktörü Tudor mu olacak?


Igor Tudor ile bir ön görüşme gerçekleştirdiklerini de açıklayan Yılmaz Zehiroğlu, "Kendisi çocuklarının okulunu öne sürerek teklifimizi kibarca reddetti. Şu anda gündemimizde başka bir yabancı teknik direktör yok" ifadelerini kullandı.
Çaykur Rizespor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"