comScore

Rizespor Rizespor

Rizespor'dan flaş Trabzonspor açıklaması: "Bedava verseler almayız."

01 Ocak 2018, Pazartesi 17:44
Rizespor'dan flaş Trabzonspor açıklaması:

Çaykur Rizespor Basın Sözcüsü Hasan Yavuz Bakır, Trabzonspor'dan oyuncu alıp almayacakları yönündeki soruya net cevap verdi. 

FutbolArena - TFF 1. Lig takımlarından Çaykur Rizespor'da basın sözcüsü Hasan Yavuz Bakır, devre arasından Trabzonspor'dan transfer yapıp yapmayacakları sorusuna çok net bir cevap verdi. 


Trabzonspor - Çaykur Rizespor arasındaki olay


Çaykur Rizespor Basın Sözcüsü Hasan Yavuz Bakır DHA'ya konuşarak bu konu hakkında net açıklamalarda bulundu.

Hasan Yavuz Bakır, "Trabzonspor ve Rizespor olayını bundan ayrı ele almamız gerekiyor. Geçen yıl yaşanan olaylardan sonra iki kulüp arasında ilişkiler dondurulmuştur. Trabzonspor ile herhangi bir oyuncu için transfer görüşmesi yapmadık. Taraftarlarımıza saygısızlık olarak görüleceği için bu kulüple transfer görüşmelerine sıcak bakmıyoruz. Taraftarlarımızın yaşadığı hayal kırıklığından sonra böyle bir olayı biz yönetim olarak gündeme dahi getirmek istemiyoruz. Bunu taraftarlarımıza bir saygısızlık olarak gördüğümden dolayı böyle bir düşüncemiz yoktur. Bize Yusuf Yazıcı'yı bile bedava verseler bu konuda cevabımız olumsuz olacaktır. Çünkü taraftarlarımızın hayal kırıklığı hala çok sıcak ve bu konuda yönetim olarak onları üzecek bir durum içerisinde bulunmayacağımız konusunda gönülleri rahat olsunlar." ifadelerini kullandı. 
Son dakika Rizespor Haberleri FutbolArena'da!

SON 48 SAATTE NELER OLDU?

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)