comScore

Rizespor Rizespor

Rizespor'da Mohamed Abarhoun'a ülser teşhisi

05 Mart 2020, Perşembe 14:39
Rizespor'da Mohamed Abarhoun'a ülser teşhisi

Çaykur Rizespor'da forma giyen Mohamed Abarhoun'a ülser teşhisi konulduğu belirtildi.

FutbolArena - Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor'da forma giyen Mohamed Abarhoun'a ülser teşhisi konuldu. Faslı futbolcunun yaşadığı rahatsızlık sonraıs hastaneye kaldırıldığı ve yapılan tetkikler sonucunda mide ülserine yakalandığı ortaya çıktı. 

HASTANEDE TEDAVİ ALTINA ALINDI
Riezespor'da savunma oyuncusu Mohamed Abarhoun'un mide ülkseri nedeniyle hastanede tedavi altına alındığı öğrenildi. Oyuncunun kan değerlerinin düşük çıkması sonucu İstanbul'da hastanede kontrolden geçtiği belirtildi. Faslı stoperin mide ülseri olduğu ve tedavisinin başladığı kaydedildi.

Rizesporlu futbolcuların bu haber sonrası büyük bir moral bozukluğu yaşadığı ifade edildi.

RİZESPOR'DAN AÇIKLAMA YAPILDI

"Sporcumuz Mohamed Abarhoun kısa bir süre önce geçirmiş olduğu mide rahatsızlığı nedeniyle, önce Rize'de tetkik edilmeye başlanmış, akabinde İstanbul Acıbadem hastanesine gönderilmiştir.

Şu aşamada tetkik işlemleri sürmektedir. Bu nedenle bir süre aramızda olmayacaktır.

En kısa zamanda aramıza dönmesini umduğumuz sporcu kardeşimize bu süreçte, Sayın Başkanımız Hasan Kartal ve tüm yönetim kurulu üyeleri her zaman yanında olacağı mesajını bildirmiştir. Tetkik aşamasında sporcu kardeşimize  bizzat sportif direktörümüz Sayın Yılmaz Bal refakat etmektedir.
Sporcumuz Mohamed Abarhoun'un  bu süreci en kısa sürede atlatacağını umuyor ve sporcumuza Allah'tan acil şifalar diliyoruz."

Rizespor'un sezon başında transfer ettiği Mohamed Abarhoun, bu sezon Süper Lig'de 20 maçta froma giydi ve 2 gol, 1 asistlik performans sergiledi.

Son dakika Rizespor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)