comScore

Rizespor Rizespor

Rizespor'da Hikmet Karaman, Ankaragücü maç sonu özür diledi

18 Eylül 2017, Pazartesi 00:48
Rizespor'da Hikmet Karaman, Ankaragücü maç sonu özür diledi

Çaykur Rizespor Teknik patronu Hikmet Karaman, "4 haftalık bir galibiyet serisinden sonra bu yenilgiyi almak bizim için hiç'de iyi olmadı" dedi.

FutbolArena - Ankaragücü, deplasmanda Çaykur Rizespor'u 4-1 mağlup etti. Karşılaşmanın ardından iki takımın teknik direktörleri Hikmet Karaman ve İsmail Kartal açıklamalarda bulundu. 
 

Hikmet Karaman, Çaykur Rizespor - Ankaragücü maç sonu açıklamaları


Çaykur Rizespor Teknik patronu Hikmet Karaman, "4 haftalık bir galibiyet serisinden sonra bu yenilgiyi almak bizim için hiç'de iyi olmadı. İlk yarı takım hucum olarak gerekli atakları yaptı ancak istediğimiz futbolu ortaya koymakta oldukça zorlandık. Ben bugün istedimki hem taraftarımıza hemde yönetimimize bu galibiyet serisini devam ettirip bu maçı onlara armağan etmekti ancak olmadı, özür diliyorum'' şeklinde konuştu.
 

İsmail Kartal, Çaykur Rizespor - Ankaragücü maç sonu neler dedi?


Karşılaşma sonrası düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan MKE Ankaragücü Teknik Direktörü İsmail Kartal, ''Bugün Rize deplasmanına geldiğimiz zaman önceki 4 haftanın değerlendirmesini yaparak geldik.kendi hatalarımız ve sıkıntılarımız yüzünden puan cetvelinde'ki yerimiz Ankaragücü takımına yakışır bir yer olmadığının farkında olduğumuzun bilincindeydik.buradan hiç olmazsa 1 puanla dönmek istedik ancak Rizespor'u çok iyi analiz ederek istediğimiz futbolu ortaya koyarak ilk golü bulduk.sonrasında beraberlik geldi ve ileride' yapılan hatalar çerçevesin'de 4 gol bularak 3 puanı hanemize yazdırmayı başardık.bundan sonraki süreçlerde amacımız maddi sıkıntılarımızı aşıp gerçek Ankaragücü'nü herkese göstermektir'' diye konuştu.

Aytemiz ile haftanın futbolcusu Feghouli seçildi


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.