comScore

Rizespor Rizespor

Rizespor, Gedson ile sözleşme imzaladı

03 Şubat 2022, Perşembe 15:45
Rizespor, Gedson ile sözleşme imzaladı

Çaykur Rizespor, sezon sonuna kadar kiralık olarak kadrosuna kattığı Gedson Fernandes ile resmi sözleşme imzaladı. Fernandes, Çaykur Rizespor'a katkı vermek için elinden geleni yapacağını dile getirdi.

FutbolArena - Çaykur Rizespor, Beşiktaş'tan sezon sonuna kadar kiralık olarak kadrosuna kattığı Gedson Fernandes için İstanbul'da imza töreni düzenledi. Törende açıklamalarda bulunan Çaykur Rizespor Başkanı Tahir Kıran, Gedson Fernandes'i büyük fedakarlıklarla kadrolarına kattıklarını ifade ederek, “Rizespor'a katkıları olacağını düşünüyoruz. Bu transferde emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

"RİZESPOR'DA MUTLU OLURSA KALABİLİR"
Başkan Kıran, futbolcunun gelecek sezonda da Rizespor'da kalıp kalmayacağı yönünde gelen soruya, “Bunu o gün konuşacağız. Ceyhun Bey ile de konuştum. Her şey olabilir. Rizespor'da mutlu olursa neden kalmasın, kalabilir. Beşiktaş'a gidebilir. Şu an bonservisinin yüzde yüzü Beşiktaş kulübünde. Temmuz itibariyle Beşiktaş söz sahibi. Bir dahaki satışında Benfica'nın yüzde 50 alacağı var. Bir dahaki satışta Beşiktaş Benfica'ya yüzde 50 ödeme yapacak” yanıtını verdi.

"HAMZA HOCA EN İYİ ŞEKİLDE FAYDALANACAKTIR"

Tahir Kıran, Gedson Fernandes'in maç eksiğini teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ile birlikte kapatacağını ifade ederek, “Önümüzde 15 maç var. Tabii suyunu çıkaracağız. En kısa zamanda takımdaki yerini alacaktır. Yaşı itibariyle açığı çabuk kapatacağına inanıyorum. Hamza hocanın talebesi. Hoca kendisinden en iyi şekilde yaralanacaktır” ifadelerine yer verdi.

GEDSON: "ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM"

Portekizli futbolcu Gedson Fernandes ise Rizespor'da elinden geleni yapacağını vurgulayarak, “Her anımı değerlendirip takıma yardımcı olmak isteyeceğim. Her anımda kendimi ileri götürebileceğimi düşünüyorum. Taraftar takıma sonuna kadar güvensin. Takımdaki her birey en iyisini yapıp takımı iyi yere götürecektir. Bize inansınlar, bizi desteklesinler” ifadelerine yer verdi.

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!