comScore

Rizespor Rizespor

Rizespor, Galatasaray maçı için kural hatası başvurusu yaptı mı?

12 Mayıs 2019, Pazar 15:13
Rizespor, Galatasaray maçı için kural hatası başvurusu yaptı mı?

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, Galatasaray maçıyla ilgili açıklamalara bulundu.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 32. haftasında oynanan Çaykur Rizespor - Galatasaray maçında yaşanan hakem kararları hakkında Rizespor Başkanı Hasan Kartal açıklamalarda bulundu. Karşılaşmada kural hatası yapıldığı iddiasıyla ilgili konuşan Hasan Kartal, "Kural hatası konusunu inceliyoruz. Gerçekten böyle bir şey varsa ne yapabilirizi düşüneceğiz." dedi. 

"KURAL HATASINI GÖRÜŞECEĞİZ"
"Dün biraz sinirle konuştum. Şu anda daha rahatım. Umarım TFF bu hakem hatalarını düzeltir. Bu yanlışların tekrarlanmaması ve Rizespor'un yaşadığı bu haksızlığı başka takımların yaşamamasını istiyoruz. Kural hatası konusunu inceliyoruz. Gerçekten böyle bir şey varsa ne yapabilirizi düşüneceğiz. Galatasaray bu açıklamalarımızdan rahatsız olmasın. Bizim Galatasaray ile hiçbir sorunumuz yok. Biz sadece Rizespor'un haklarını savunuyoruz. Kimin şampiyon olduğu bizim için önemli değil."

"SİLAH KONUSU ESPRİYDİ"

"Silah konusu espriyle söylendi. "Bu insanlar beni katil eder" gibi söylemler halk arasında olur. Bizim silahla ne işimiz olur? Biz sporla uğraşan insanlarız. Bu konunun üzerine gitmenin anlamı yok."

"YORUMCULARIN YÜZDE 90'I SKANDAL DİYOR"

"Kırmızı kart kesinlikle kırmızı değil. Galatasaray'ın ilk penaltısı kesinlikle penaltı değil. Ben iyi bir yöneticiyim ama hakemlik mesleğim değil. Türkiye'deki yorumcuların yüzde 90'ı bu maçın skandal olduğunu söylüyor. Galatasaray maçına özel prim belirlemedik. Fenerbahçe maçı için ne verdiysek Galatasaray maçı için de onu verecektik. Bizim çocuklarımız zaten para için oynamıyor."

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (13 Aralık 2019)