comScore

Rizespor Rizespor

Mykola Morozyuk ve eşi Irina, FutbolArena'ya konuştu

29 Mart 2021, Pazartesi 10:55
Mykola Morozyuk ve eşi Irina, FutbolArena'ya konuştu

Çaykur Rizespor forması giyen Mykola Morozyuk, FutbolArena'ya açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Süper Lig'de milli maç arasında çalışmalarına devam eden Çaykur Rizespor'da takımın önemli isimlerinden Mykola Morozyuk, FutbolArena'ya özel röportaj verdi. Muhabirimiz Selim Denizalp'e konuşan Morozyuk, Bülent Uygun sonrası takımda yaşanan değişimi anlattı. Mykola Morozyuk'un eşi Irina da Türkiye'de dizilerde oyunculuk yapmak istediğini dile getirdi.

"HEDEFİMİZ ORTA SIRALARIN ÜSTÜ"
"Açıkçası bu sezon kolay geçmiyor. Biraz zorlanıyoruz ama yeni hocamızla birlikte kalan maçlarda iyi performans sergileyerek ligi iyi bir noktada bitirmek istiyoruz. Hedefimiz orta sıraların üstü. Kendimi ülkemdeymiş gibi hissediyorum. Rize'deki insanları ve kulüpte çalışanları çok benimsiyorum. Benim kalbim Rize'de. Burada çok mutluyum."

"HOCA DEĞİŞİKLİKLERİNE ALIŞTIM"

"Bir takımda işler iyi gitmediği zaman genelde hoca değiştiriliyor. Bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız da bunu yapmanız gerekiyor. Genelde bunun bedelini hocalar ödüyor ama ben buna alışmış durumdayım.""BÜLENT UYGUN HOCAMIZ BİZE ÖZGÜVEN KAZANDIRDI"

"Bülent Uygun hocamız geldiğinden beri birçok şey değişti. Öncelikle kafalarımızı değiştirdi. Takımda ciddi bir özgüven kaybı vardı. Hocamız bize ilk olarak bu özgüveni kazandırdı."

"FUTBOLU BIRAKTIKTAN SONRA DA RİZESPOR'DA ÇALIŞMAK İSTERİM"

"Burayı da buradaki insanları da çok seviyorum. Futbolu bıraktıktan sonra Rizespor'un bana ihtiyacı olursa seve seve görev alırım."IRINA MOROZYUK: "TÜRKİYE'Yİ SEVİYORUM"

"Eşimin Rize'yi ne kadar çok sevdiğini biliyorum. O mutlu olduğu zaman ben de mutlu oluyorum. Futbol oynamaktan zevk alıyor. Buraya geldikten sonra kendini yeniden doğmuş gibi hissetti. 

Ben Türkiye'yi çok seviyorum. Tanınıyor olmak da beni mutlu ediyor. Çok fazla pozitif mesajlar alıyorum. Buradaki insanları çok seviyorum ama hepsini değil. Bazı insanların attığı mesajları da görmezden geliyorum. 

Herhangi bir teklif olmadı ama Türk dizilerinde rol almak isterim."

Son dakika Rizespor Haberleri FutbolArena'da!


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"