comScore

Rizespor Rizespor

İbrahim Üzülmez: "Biz kalırız veya gideriz bilemem"

28 Mart 2018, Çarşamba 11:17

Çaykur Rizespor'u hedefe ulaştırma adına Başkan Hasan Kemal Yardımcı ile birlikte gece gündüz çalıştıklarını belirten İbrahim Üzülmez, önemli noktalara değindi.

FutbolArena - Çaykur Rizespor'u hedefe ulaştırma adına Başkan Hasan Kemal Yardımcı ile birlikte gece gündüz çalıştıklarını belirten Üzülmez açıklamalarda bulundu.
 

Çaykur Rizespor haberleri


Takımı Spor Toto Süper Lig'e taşımak için mücadele ettiklerini söyleyen İbrahim Üzülmez, "Tesislerde yatıyor, tesislerde kalkıyoruz. İnşanla Allah'ta nasip ederse biz elimizden geleni yapıyoruz ve bu işin üstesinden geleceğiz ama bir kez daha altını çizmek istiyorum şampiyonluklar gelir geçer, şampiyon oluruz veya olmayız bilemem, ben ve teknik heyet kalırız veya gideriz onu da bilemem, şu bir gerçek ki Başkanımızın bu özverisini tüm Çaykur Rizesporlular bilmesi gerekiyor. Çünkü bu süre içinde süper ligden düşmüş bir takım ve maliyeti yüksek bir ekipten bahsediyoruz. Bu tabloyu kuruşu kuruşuna kadar en iyi şekilde gözeterek takımı buraya kadar getiren bir başkanımız var. Onun kalbinin güzelliği inşanla bizi şampiyonluk getirecektir” dedi.

"HAKEMLERİ SEVİYORUM AMA..."
Çaykur Rizespor'un korunmadığını savunan Üzülmez;” Tüm maçları izleyelim, tek bir bizim lehimizde çalınan düdük yok. Hakemler rahat olsun, bizim maçlara gelen hakemler diken üzerine, stres altında geliyor. Bu kent özel bir kenttir, kimsenin emeğine göz dikmeyiz ama bizimde emeğimizi çalmasınlar”

KONGRE 3. KEZ ERTELENDİ
Çaykur Rizespor'da kongre 3. kez ertelendi. Yeşil – mavili takımın derneğinin kongresi ocak ayının sonunda yapılacaktı. Kulüp önce bu kongreyi mart ayının sonuna atmış, yeni yapılan açıklamada bu kez mayıs ayının sonuna ertelediğini duyuruldu.

Başkan Hasan Kemal Yardımcı'nın şampiyonluk yolunda son derece kritik haftalar içinde bulunduklarını belirterek, derneğin kongresini lig bitiminde yani Mayıs ayı sonunda yapacaklarını ifade etti.

FUTBOLCULAR SÖZ VERDİ
Çaykur Rizespor'da başta takım kaptanları olmak üzere, tecrübeli oyuncular önceki gün Başkan Hasan Kemal Yardımcı'nın yanına giderek özel bir görüşme yaptılar.

Ligde alınan beraberlikler nedeniyle bir türlü ellerine geçen arayı açma fırsatını iyi değerlendirmedikleri için üzgün olduklarını başkanlarına ileten takımın tecrübeli futbolcuları Başkan Yardımcı 'ya “ Başkanım siz rahat olun. Bu takım şampiyon olacak. Takım içinde birlik ve beraberlik altında ligin son altı haftası içinde üzerimize düşen görevi fazlasıyla yerine getireceğiz, size söz veriyoruz” dediği öğrenildi.

Spor Toto 1. Lig ile ilgili son dakika gelişmelerine Spor Toto 1. Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.
 

FutbolArena haber turu (19 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.