comScore

Rizespor Rizespor

Hikmet Karaman nemden şikayet etti

13 Ağustos 2017, Pazar 14:06
Hikmet Karaman nemden şikayet etti

Çaykur Rizespor teknik direktörü Hikmet Karaman, hava şartlarından dolayı şikayetçi

FutbolArena - Lige Manisaspor maçında ortaya koyulan futbol ve alınan farklı skor ile iyi bir başlangıç yapan Çaykur Rizespor teknik direktörü Hikmet Karaman, hava şartları nedeniyle maçın bazı bölümlerinde zorlandıklarını söylerken, transfer yapmaları gerektiğine vurgu yaptı.

Yüzde 90 nem altında oynamanın çok zor olduğunu ifade eden Karaman;” Bu havada iki takımda futbol adına istediğini sergileyemedi. Transferde eksik pozisyonlarımız var. Bunu Başkanımızla konuştuk ve iletişimde olan oyuncularımız var. Bir tane de yıldız bir oyuncu almak istiyoruz. Net söyleyeyim henüz yüzde yüz hazır değiliz. Kweuke'nin performansını artırmamız gerekiyor. Daha çabuklaşması lazım. Samudio çok daha iyi olacak. Bu ligde sekiz yabancı sayısı bence ideal. Süleyman ve Ramos'un hafif sakatlığı var. İç saha ve dış saha maçlarında ayrı ayrı kadro ile çıkmak zorundayız. Bunun yanında Türk oyuncu sıkıntısı da yaşıyoruz. Eksiğimiz var. Birlikte hareket edeceğiz, geçmişte yapılan hatalar geçmişte kaldı, çok çalışarak laik olduğumuz yere çıkacağız ve o ligde asansör olmadığımızı da göstermemiz gerekiyor” dedi.
ORHAN'A NAZAR DEĞDİ

Çaykur Rizespor'un en istikrarlı futbolcusu olan Orhan Ovacıklı, Manisaspor maçın son bölümünde yaşadığı sakatlık herkesi korkuttu.

Futbol kariyerinde idman kaçırmayan ve kolay kolay sakatlanmayan Orhan, Manisaspor maçında rakip oyuncu Axel ile girdiği ikili mücadele de omuzunun üzerine düşerek, oyundan çıkmak zorunda kalmıştı.
Yapılan kontroller sonrası omuzu çıkan deneyimli savunma oyuncusu Orhan Ovacıklı'nın omuzu doktorlar tarafından yeniden yerine koyularak, tedavisine başlandığı öğrenildi.

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!