comScore

Rizespor Rizespor

Hasan Kemal Yardımcı'dan İbrahim Üzülmez'e Beşiktaş çıkışı

13 Mayıs 2018, Pazar 13:56
Hasan Kemal Yardımcı'dan İbrahim Üzülmez'e Beşiktaş çıkışı

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kemal Yardımcı, Beşiktaş ile ilgili açıklama yapan İbrahim Üzülmez'e tepki gösterdi.

FutbolArena Çaykur Rizespor'daki görevine gelecek sezon da devam edecek olan teknik direktör İbrahim Üzülmez “Hedeflerim arasında bir gün Beşiktaş'ı çalıştırmak var” derken Başkan Hasan Kemal Yardımcı bu duruma tepki gösterdi.


İbrahim Üzülmez'in Beşiktaş açıklaması


İbrahim Üzülmez, “Önce bana Beşiktaş'ta görev verilmesi lazım. Bana görev verildiğinde neler yapabileceğimizi görürsünüz. Bir gün Allah nasip eder imkan verilirse kaliteli oyuncu grubu altında neler yapabileceğimi herkese göstermek istiyorum” demişti. Konu hakkında konuşan Başkan Yardımcı, “Orda dur! Patron biziz. Bir adım daha ileri gelme! İstersek göndeririz, istemezsek göndermeyiz” ifadelerini kullandı.


Hasan Kemal Yardımcı'dan teknik direktör açıklaması


Başkan Hasan Kemal Yardımcı, Rizespor'un derdinin teknik taktik olmadığına vurgu yaparak, “Rizespor'un derdi şeffaflık ve transfer politikasıdır. Derdimiz mali, muhasebe hesaplarıdır. Futbolcuya para ödemesi yapamazsan, taktiğin ne kadar iyi olursa olsun iki maç gider üçüncü maçta lastik patlar. Bizim görevimiz işini doğru yapacak olan teknik direktör ve futbolcuları bulmak. Muhasebe sakat olursa teknik taktiğin faydası yoktur. Kamuoyu 'İbrahim hoca ile gidemeyiz' diyor. Hocanın ilk devre performansını koyun bir kenara, hoca ne kadar müdahale edebildi; bir de ikinci devrede gösterdiği performansı koyun ortaya. İbrahim hoca çok daha iyi işler yapacaktır” dedi.

Son dakika Çaykur Rizespor Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!