comScore

Rizespor Rizespor

Hasan Kemal Yardımcı: ''İbrahim Üzülmez bizim için bir şans''

24 Şubat 2018, Cumartesi 13:42
Hasan Kemal Yardımcı: ''İbrahim Üzülmez bizim için bir şans''

Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Hasan Kemal Yardımcı, Rizespor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez hakkında önemli ifadeler kullandı.

FutbolArena - Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Hasan Kemal Yardımcı, Rizespor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez hakkında önemli ifadeler kullandı. Teknik Direktör İbrahim Üzülmez'den övgüyle bahseden Çaykur Rizespor kulüp Başkanı Hasan Kemal Yardımcı, şunları söyledi;

''İBRAHİM HOCA BİZDEN BİRİ''
“Bizden biri. Gönlümüz onunla beraber. Çok samimi bir insan. Futbol işi bambaşka. Zaten bu bölgenin çocuğu. Kendisi Hopalı, eşi Arhavili. İşine sahip çıkıyor. Bizde, ‘teknik direktör dediğin insan bizden biri olmalı' düşüncesi hakimdir. Malımı mülkümü teslim edeceğim bizden birinden bahsediyorum. Bizim gibi düşünen, bizim gibi sevinen, bizim gibi üzülen, paramızı parası olarak kabul eden insan isteriz. İbrahim Üzülmez de bu insanlardan biri. Yönetmek bir sanat. Para harcayacak, para saçacak lüksümüz yok. Ara transfer döneminde dahi dengeyi gözettik. İbrahim hoca da bu işte bize yardımcı oldu. Takımı aldığın zaman teslim edeceğin kişi çok önemlidir. Aşçı bu işte olmazsa olmazdır. Herkesin ortak akla uygun olması gerekir, bu da bizden birisiyle olacaktır.”

''BEN İSTERSEM ALIRIM''

Balıkesirspor başkanının Vedat Muriqi transferini Spor Bakanının bitirdiği yönündeki açıklaması sonrasında kendisiyle konuştuğunu belirten Yardımcı, “Ona, ‘Sen beni tanımıyor musun? Hasan Kemal'in bu kadar tecrübesi var, iş adamlığı var, eski başkanlığı var, hiç mi bizim bir kabiliyetimiz yok da futbolcu transferi için Spor Bakanı'nı devreye sokayım? Bana saygısızlık yaptın' dedim. Sonrasında kendisi benden özür diledi. Vedat konusunda Giresunspor aynı tavrı takınmış olsaydı anlardım. Çünkü eskiden onun futbolcusuydu. Adam oyuncusunun kabiliyetini biliyor gibilerinden düşünebilirdik. Biz Vedat'ın bonservisine 450 bin Euro verdik. 1. Lig'de bu parayı bonservise verdiğinizde daha torpile ihtiyacınız olur mu?”

Spor Toto 1. Lig ile ilgili son dakika gelişmelerine Spor Toto 1. Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.