comScore

Rizespor Rizespor

Hasan Kartal: "TFF Başkanı, Başkan Vekili onların da yüzü ekşidi"

13 Eylül 2020, Pazar 01:57
Hasan Kartal:

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, Fenerbahçe maçı sonrasında Beyaz TV'ye çarpıcı açıklamalar yaptı. 

FutbolArena - Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, Fenerbahçe maçının ardından hakem kararlarıyla ilgili gündem yaratan açıklamalarda bulundu. 

Beyaz TV'ye konuşan Hasan Kartal'ın sözleri şu şekilde:
"2. PENALTI, PENALTI DEĞİLDİ"

"2. penaltı, penaltı değildi. Eli tam biz görememiştik ama el var gibi görünüyor. Elinde diğer oyuncu elini de tutuyor. Yani öyle kasıtlı bir el vuruşu yok. Orada temas görünüyor ama öbür taraftan da elini tutuyor. Diğer sporcu yalandan düşüyor. Sarı kart görmeli yani.  İlk maçtan sinirlerimiz bozuluyor. Olacak şey değil. Biraz daha dikkat. "

"TFF BAŞKANI VE VEKİLİ ORADAYDI. ONLARIN DA YÜZÜ EKŞİDİ"

Başkan oradaydı. Başkan Vekili oradaydı. Yönetim kurulu üyeleri vardı ilk maç olması sebebiyle. Onlarla konuşmadık. Bir anlamı yok ama onların da yüzü ekşidi yani. 

Soru: "Sosyal medyada sizin için Fenerbahçe'ye yenildikten sonra başkanın çok sesi çıkmıyor ama Galatasaray maçlarında farklı davranıyor. şeklinde yorumlar var." 

"Ancak Galatasaray maçında yani o kadar da olmaz olur olur da, o kadar da olmaz yani. O kadar değil. Yai bir şeyler görüyorsunuz. Biz hakkımızı her zaman her takımın karşısında koruruz. Bir şeyler görüyorsunuz. Ben bir şehri temsil ediyorum. Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş beni ilgilendirmez. Benim için tek Rizespor var."

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)