comScore

Rizespor Rizespor

Hasan Kartal, FutbolArena'ya konuştu! "Okan Buruk gitmek isterse"

01 Nisan 2019, Pazartesi 15:37
Hasan Kartal, FutbolArena'ya konuştu!

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, teknik direktör Okan Buruk ile ilgili FutbolArena'ya açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Özel - Spor Toto Süper Lig'de ligin ilk yarısında son sırada aldığı Çaykur Rizespor'u, ikinci yarının başlamasıyla birlikte 8. sıraya kadar yükselten Okan Buruk'un geleceği merak ediliyor. Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, Beşiktaş ile adı anılan genç teknik adam hakkında FutbolArena'ya açıklamalarda bulundu.
 

Rizespor Haberleri: Okan Buruk, Çaykur Rizespor'da kalacak mı?


Okan Buruk ile yola devam etmeleri halinde gelecek sezon zirveye oynayacaklarını belirten Hasan Kartal, "Okan Buruk benim hocam değil, kardeşimdir. Adı büyük kulüplerle anılıyor. Eğer Okan Hoca, farklı bir takıma gitmek isterse kardeşimin önünü asla kesmem. Fakat biz kendisiyle çok iyi anlaşıyoruz. Ben Okan kardeşimin Rizespor'da çok daha başarılı olacağına inanıyorum. Önümüzdeki sezon bizimle birlikte zirveye oynayacaktır. Ben sevdiğim insanın daha başarılı olmasını isterim. Ben gönlümde kardeşimin Rizespor'da daha başarılı olacağına inanıyorum" dedi.

"KENDİME GÜVENMESEM BAŞKAN OLMAZDIM"

"Beni tanıyanlar bilirler. Ben başarılı olacağıma inanmasaydım, kendime güvenmesyedim Rizespor'a başkan olmazdım. Problem yaşayacağımı düşünseydim başarısızlığa herkesi ortak edecek şekilde konuşmalar yapardım. Ama ben sert bir girişle göreve başladım. Benim bugüne kadar başaramadığım hiçbir şey olmadı."

"RİZESPOR'U EKONOMİK SIKINTIYA SOKMAM"

"Rizespor'u ekonomik sıkıntıya sokacak hiçbir şey yapmam. Şu anda hiçbir sıkıntımız yok. Futbolcularımız birbirleriyle çok uyumlu. Beşiktaş'tan 3 puan alacağımız var. Ayrıca Göztepe ve Galatasaray maçlarından da 3'er puan alacağız."

Son dakika Rizespor Haberleri FutbolArena'da!


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)