comScore

Rizespor Rizespor

Hasan Kartal, FutbolArena'ya konuştu: 'Birinci köşeyi döndük'

10 Temmuz 2020, Cuma 22:40
Hasan Kartal, FutbolArena'ya konuştu: 'Birinci köşeyi döndük'

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal küme düşmeme mücadelesini FutbolArena'ya değerlendirdi.

FutbolArena - Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, uzatmalarda kazanılan Kayserispor maçının ardından FutbolArena'ya konuştu. Hasan Kartal, futbolcuların küme düşmeme mücadelesinden galip çıkacağına inandığını söyledi.
 

Hasan Kartal'dan Çaykur Rizespor açıklamaları


Hasan Kartal açıklamalarında, "Kayserispor'a yenilseydik ruhsal sıkıntı yaşayabilirdik. Birlik ve beraberliğimiz bozulmadığı için bu maçı uzatmalarda aldık. Allah'ıma şükürler olsun. Birinci köşeyi döndük. Daha önümüzde 1-2 köşe daha var. Dikkat etmemiz lazım. Bu futbolculara güveniyorum.  Başaracaklarını düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

ÜNAL KARAMAN MAÇ SONU NELER DEDİ?
"Oyuncularımız teslim olmadılar, pes etmediler, bize mutlu olacağımız bir skor armağan ettiler. Hepsine teşekkür ediyorum. Camiamıza hayırlı olsun. Abarhoun, Umar, Gökhan Akkan, Tunay, Moroziuk sakatlıkları, Oğulcan'ın ayrılması bizi hayli zor duruma soktu. Elimizdeki oyuncular inanılmaz işler yapıyor. Bu zorluklara karşı direnç koyma işi. Her türlü eksiğe karşı mücadele etmeleri bizleri mutlu etti. Çok özel bir üç puan oldu. Artık geleceğe daha dikkatli bakmalıyız."

Son dakika Rizespor Haberleri FutbolArena'da.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)