comScore

Rizespor Rizespor

Emre Belözoğlu'ndan Rizespor açıklaması

26 Eylül 2021, Pazar 11:59
Emre Belözoğlu'ndan Rizespor açıklaması

Emre Belözoğlu, Çaykur Rizespor ile ilgili gündemdeki konular hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor'da teknik direktörlük için adı geçen isimlerden biri olan Emre Belözoğlu, TGRT Haber'e açıklamalarda bulundu.

Rizespor Başkanı Tahir Kıran, "Emre Belözoğlu'nu tesislerin kapısından içeri sokmam, kim ne yazıyor ise yazsın, benim düşüncemde ve benim kulübümde Emre Belözoğlu'nun yeri yok! Başakşehir maçını unutmadım, bir gazeteciye saldıran şahsı kulübüme sokmam" ifadelerini kullanmıştı. Emre Belözoğlu konuyla ilgili açıklama yaptı.
"RİZESPOR'UN TEKLİFİNİ KABUL ETMEDİM"

"Çaykur Rizespor Başkanı Tahir Kıran'ın gündemdeki açıklamaları 10-15 gün öncesine ait. Bülent Uygun görevden ayrıldıktan sonra Hamza Hamzaoğlu göreve gelmeden 2 gün önce Tahir Bey görüşme talep etti. Gerçekleşen görüşmede Çaykur Rizespor'un teknik direktörü olmam konusunda teklifte bulunuldu. Ben de kendilerine teşekkür ederek tekliflerini kabul etmeyeceğimi söyledim. Gayet dostane geçen görüşmenin ardından, eski bir röportajın yeniden gündeme getirilmesini doğru bulmuyorum."

"HAMZA HAMZAOĞLU'NA BAŞARILAR DİLİYORUM"

"Çaykur Rizespor'a ve çok değerli Hamza Hamzaoğlu hocamıza başarılar diliyorum. Bu tarz polemiklerin bizlere ve daha da önemlisi camialara zarar verdiği ortada. Bu yüzden daha fazla konuşarak böyle bir konunun içinde yer almak istemiyorum."

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 20+20 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!