comScore

Rizespor Rizespor

Çaykur Rizespor'un yeni teknik direktörü kim olacak?

05 Eylül 2018, Çarşamba 12:27
Çaykur Rizespor'un yeni teknik direktörü kim olacak?

Çaykur Rizespor'da İbrahim Üzülmez'in ardından göreve gelecek teknik adam kim olacak?

FutbolArena - Rizespor'da İbrahim Üzülmez'in teknik direktörlük görevinden ayrılması üzerine yönetim yeni teknik adam konusunda hata yapmak istemezken, gündemde yer alan isimler dikkat çekti.

İbrahim Üzülmez ile son bir kez görüşme yapılacağı, genç teknik adamın kulüpten birikmiş alacakları konusunda karşılıklı sulh içinde yolların ayrılacağı öğrenilirken, Rizespor diğer yandan yeni teknik adam arayışlarına hız verdiği öğrenildi.


Çaykur Rizespor'un yeni teknik direktörü Aykut Kocaman mı olacak?


Kulüp Başkanı Hasan Kemal Yardımcı'nın teknik adam konusunda ilk tercihinin Aykut Kocaman olduğu gelen bilgiler arasında yer alırken, tecrübeli teknik adam ile dün yapılan özel görüşmede deneyimli teknik adamın bir iki gün süre istediği öğrenildi.
Yeşil – mavili takım Aykut Kocaman'dan gelecek olan olası olumsuz yanıt sonrası ise alternatiflerini belirledi.

B PLANI: HAMZA HAMZAOĞLU VE OKAN BURUK

Buna göre Çaykur Rizespor geçen sezon Antalyaspor'u çalıştıran Hamza Hamzaoğlu ve geçtiğimiz sezon Türkiye kupasını Akhisar Belediye takımına kazandıran genç teknik adam Okan Buruk ile anlaşma zemini arayacağı seslendirildi.

GELMEK İSTEYEN ÇOK

Öte yandan alt Milli takımlarda görev yapan Tolunay Kafkas başta olmak üzere şuanda boşta olan Bülent Uygun, Hami Mandıralı ve Sergen Yalçın'ın da kulübe yakın kişileri araya koyarak Rizespor'u çalıştırmak istedikleri seslendirildi.
Yeşil – mavili takım ligin 4. Haftasında oynayacağı Bursaspor maçına yeni teknik adamı ile çıkacağı bu doğrultuda en geç bu hafta sonuna kadar yeni bir teknik direktörle resmi imzayı atacağı bekleniliyor.

Çaykur Rizespor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"